آمادگی برای جراحی بینی

آمادگی برای جراحی بینی گام های ساده و کلیدی می باشد که به بیمار کمک می کند تا در راستای جراحی بینی آمادگی لازم را کسب کند. جراحی زیبایی بینی یکی از جراحی های محبوب کشور ایران می باشد که اگر به درستی و توسط جراحی معتبر انجام شود نتایج بسیار مثبتی بر زیبایی افراد دارد.

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند باید برای این نوع جراحی آمادگی لازم را کسب کنند تا بتوانند مرحل جراحی زیبایی بینی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

مراحل آمادگی برای جراحی بینی

  • اولین مراحل آمادگی برای جراحی بینی انتخاب جراحی ماهر وتوانا می باشد. در ابتدا باید با یک جراح در مورد اینکه آیا کاندید خوبی برای جراحی زیبایی بینی هستید، چرا می‌خواهید عمل بینی انجام دهید و چه هدفی از این جراحی دارید، صحبت کنید.
  • جراح شما سابقه پزشکی‌تان را بررسی کرده، در مورد داروهای فعلی مورد مصرف و شرایط سلامتی‌تان از شما سوال می‌پرسد. اگر مبتلا به هموفیلی باشید، اختلالی که باعث ایجاد خونریزی بسیار زیاد می‌شود، به احتمال زیاد انجام این عمل را توصیه نخواهد کرد.
  • جراح یک معاینه‌ی بالینی انجام داده و پوست اطراف بینی شما را برای تعیین نوع تغییرات بررسی می‌کند. وی ممکن است آزمایش خون یا سایر تست‌های آزمایشگاهی را نیز تجویز نماید تا به توانید آمادگی برای جراحی زیبایی بینی را با موفقیت سپری کنید.
  • جراح همچنین در نظر خواهد گرفت که آیا عمل جراحی اضافی باید به طور همزمان انجام شود یا خیر؛ مثلا عمل برجسته کردن چانه.
مراحل آمادگی برای عمل بینی
  • مشاوره با جراح همراه با عکاسی از زوایای مختلف بینی می‌باشد. این عکس‌ها برای ارزیابی نتایج طولانی‌مدت عمل جراحی شما استفاده می‌گردد و ممکن است در طول عمل به آن‌ها رجوع شود.
  • جهت آمادگی برای جراحی بینی شما باید از خوردن مسکن‌هایی همچون ایبوپروفن یا آسپرین دوهفته قبل و بعد از عمل اجتناب کنید. این داروها سرعت لخته شدن خون را کاهش می‌دهند و باعث خونریزی بیشتر می‌شوند. اجازه دهید جراح بداند چه داروهایی مصرف می‌کنید تا به شما بگوید که خوردن آنها را ادامه داده یا صرف‌نظر کنید.
  • افراد سیگاری در این نوع جراحی مشکل بیشتری دارند. نیکوتین رگ‌های خونی را منقبض کرده و اکسیژن خون را کاهش می‌دهد و این باعث می‌شود بافت‌ها دیرتر بهبود پیدا کنند. ترک سیگار قبل و بعد از عمل جراحی می‌تواند به روند درمان کمک کند.

امیدوارم با خواندن این مقاله جراحی زیبایی بینی را با موفقیت سپری کنید و بتوانید مراحل آمادگی برای جراحی بینی را با موفقیت سپری کنید. قبل از انجام هر نوع جراحی زیبایی کسب آگاهی لازم در آن جراحی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید