آموزش چسب زنی در جراحی بینی

در این ویدیو آموزشی دکتر صوفی زاده با دقت فراوان آموزش چسب زنی در جراحی بینی را آموزش می دهد. معمولا چسب زدن به بینی برای بیماران دشوار می باشد و همواره آن ها نگران شکل بینی خود می باشند. دکتر صوفی زاده سعی کرده است در این ویدیو آموزش چسب زنی در جراحی بینی را به دقت انجام دهد تا بیمار مشکلی پس از این نوع عمل نداشته باشد. از آنجایی که جراحی بینی یکی از متداول ترین نوع جراحی ها می باشد افراد بسیاری برای این نوع جراحی اقدام می کنند.

مراحل آموزش چسب زنی در جراحی بینی

  • برای چسب زنی به بینی بیمار باید چسب قبلی را از بینی خود جدا کند این مرحله یکی از مهمترین مراحل می باشد. اگر بیمار استحمام کرده باشد چسب بینی شل شده و جدا کردن آن راحت می باشد. برای این کار با گرفتن پوست بینی، چسب بینی را جدا کنید. دقت کنید که پوست بینی کشیده نشود تا بینی ورم نکند.
  • بعد از کندن چسب بینی باید بینی را از پایین به بالا با محلول های خاص یا الکل تمیز کنید و پس از آن سوراخ های بینی خود را نیز به آرامی با پنبه تمیز کنید.
  • بعد از مرحله فوق می توانید چسب را بر روی بینی قرار دهید برای این منظور می توانید ویدیو دکتر صوفی زاده را مشاهده و مراحل آموزش چسب زنی در جراحی بینی را یاد بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید