دلایل عمل رینوپلاستی بینی

اصطلاح رینوپلاستی در جراحی زیبایی بینی که معمولا از آن بعنوان “عمل بینی” یاد می‌شود، برای تغییر شکل بینی با ایجاد تغییراتی در ساختار استخوان یا غضروف می‌باشد. با توجه به افزایش این نوع عمل دلایل عمل رینوپلاستی بینی به عوامل مختلفی بستگی دارد که موجب می شود تعداد عمل رینوپلاستی بینی افزایش یابد.

عمل رینوپلاستی بینی یکی از شایع ترین انواع جراحی پلاستیک می باشد که تاثیر بسیار ویژه ای در زیبایی دارد.  تصاویر زیز نمونه از از جراحی بینی می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است. برای مشاهده سایر نمونه کار های می توانید به گالری تصاویر مراجعه کنید.

نکات اصلی در دلایل عمل رینوپلاستی بینی

نکات اصلی در دلایل عمل رینوپلاستی بینی افزایش زیبایی می باشد اگرچه در گذشته این نوع عمل برای ترمیم بینی استفاده می شد است و مواردی از جمله شکستگی و انحراف بینی در جراحی زیبایی بینی انجام می شده است ولی امروزه این نوع جراحی بیشتر در راستای زیبایی انجام می شود.

مردم عمل رینوپلاستی بینی را برای اصلاح شکل بینی خود پس از یک آسیب، رفع مشکلات تنفسی یا یک نقص مادرزادی، یا به دلیل عدم رضایت از ظاهر بینی خود انجام می دهند. از انجایی که بینی تاثیر مسیاری در زیبایی افراد دارد، و یک بینی زیبا و خوش فرم موجب تغییر ظاهری می شود و درنتیجه فرد احساس اعتماد به نفس بیشتری میکند دلایل عمل رینوپلاستی افزایش زیبایی می باشد.

نکات اصلی در دلایل عمل رینوپلاستی بینی

تغییرات احتمالی که جراح می‌تواند برای بینی شما ایجاد کند عبارتند از:

  • تغییر در اندازه
  • تغییر در زاویه
  • درست کردن برآمدگی بینی
  • تغییر شکل نوک بینی
  • تنگ کردن سوراخ‌های بینی

 

اگر عمل رینوپلاستی بینی را نه برای سلامتی، بلکه برای بهبود ظاهر بینی‌تان می‌خواهید انجام دهید باید تا رشد کامل بینی خود صبر کنید. برای دختران، این سن  15 سالگی است و برای  پسران چون ممکن است هنوز در حال رشد باشند، در سنین بالاتر باید انجام شود. اما اگر تصمیم به عمل زیبایی بینی به دلیل اختلال تنفس گرفته‌اید می‌توانید در سن و سال جوانی این کار را انجام دهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید