فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی

در حال حاضر تبلیغاتی مبنی بر فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی دیده شنیده می شود که در زمان اندک و بدون جراحی زیبایی بینی، بینی شما خوش فرم و زیبا می شود. اگر چه شنیدن واژه بدون جراحی بینی وسوسه انگیز می باشد و افراد بسیاری به دنبال عمل بینی می باشند ،ولی واقعیت این چنین است که فرم دهی به فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی جنبه تبلیغاتی بیش ندارد.

شما چه فکر میکنید؟ آیا تبلیغات ناشی از فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی را باور می کنید ؟ یا بهترین روش را استفاده از روش های جراحی و یا به عبارتی عمل دماغ می دانید؟ دراین مقاله با باور باور های نادرست فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبای آشنا می شویم.

فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی  با تزریق ژل

یکی از روش هایی فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی که اخیرا بسیار تبلیغ شده است ، تزریق ژل و یا همان فیلر برای فرم دهی به بینی می باشد.در این روش با تزریق ژل ، فرورفتگی های بینی اصلاح می شود و  ولی متاسفانه تغییری در شکل و استخوان بینی ایجاد نمی شود. فیلر ها در موارد اندک می توانند تغییرات بسیار کوتاه مدتی را روی بینی ایجاد کنند که شامل موارد زیر می باشد .

 • پر کردن ناحیه فرورفتگی بینی
 • بزرگ کردن بینی کوچک
 • تزریق ژل به ناحیه بالای قوز بینی
فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی با تزریق ژل

فرم دهی به دماغ بدون جراحی  با جراحی بینی با لیزر

یکی دیگر از روش های فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی که اخیرا تبلیغات زیادی در باره آن شنیده می شود، جراحی بینی با لیزر می باشد. همان طور که در مقالات بسیاری نیز گفته شد. جراحی بینی با لیزر نمی تواتد هیچ گونه اصلاحاتی را در ساختمان بینی ایجاد کند. و تبلیغاتی که در این خصوص شنیده می شود صرفا جنبه تبلیغاتی دارد. لیزر ها فقط و فقط می توانند تغییراتی روی پوست بینی فرد ایجاد کنند که این تغییرات شلمل موارد زیر می باشد.

فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی با جراحی بینی با لیزر
 • اصلاح پوست بینی
 • نازک کردن نسبی پوست بینی بسیار کلفت
 • اصلاح زخم و لک های پوست بینی
 • برطرف کردن ناهماهنگی جزئی در بینی
 • اصلاح جوش و آکنه های روی سطح بینی

در آخر باید گفت بهترین و عملی ترین راهکار در راستای افزایش زیبایی و فرم دهی به دماغ ، جراحی زیبایی بینی می باشد که موجب می شود ساختار اسکلتی بینی اصلاح شود.  استفاده از روش جراحی جهت فرم دهی بینی اگرچه با برش بر روی پوست بینی انجام می شود ، ولی جراح می تواند با تغییرات بر روی استخوان بینی و جابه جا کردن غضروف ها ظاهری ایده ال برای شما ایجاد کند. بهتر است در مقابل تبلیغاتی از جمله فرم دهی به دماغ بدون جراحی بینی مقاومت کنیم تا باور های نادرستی که در جامعه وجود دارد ریشه کن شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. آنا

  سلام .
  من که کلا زیاد به تبلیغات توجه نمیکنم.فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی ممکنه اولش برای بعضی ها جالب باشه ولی اصلا کارآرایی نداره خیالتون راحت

  پاسخ دادن
 2. پدرام

  سلام .
  دوسته من چند ماه پیش بهم گفت که میخاد بینیشو عمل کنه ولی میترسه .یه دستگاهی خریده بود که بهش گفته بودن بینیت رو کوچیک میکنه. اما بعد از چند ماه هیچ تغییری نکرد من بهش گفتم فرم دهی به دماغ بدون جراحی زیبایی امکان پذیر نیست . این دستگاه ها صرفا جنبه تبلیغاتی داره.

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید