عمل بینی طبیعی مردانه

امروزه برخلاف گذشته بینی های عروسکی و دارای قوس زیاد دیگر طرفداران گذشته خود را ندارد و بینی طبیعی از محبوبیت بیشتری برخوردار است. در این میان افراد بسیاری خصوصا آقایان به دنبال عمل بینی طبیعی مردانه می باشند.  چراکه نمی خواهند ابهت وظاهر مردانه آن ها با جراحی بینی کوچک از بین برود . طبیعی بودن بینی برای مردان تا حدی اهمیت دارد که بسیاری از بیماران مراجعه کننده می خواهند تغییرات کوچکی را در بینی خود ایجاد کنند به طور مثال خواستن برداشتن قوز بینی خود می باشند و اصرار دارند تغییرات بیشتری روی بینی آن ها انجام نشود. فاکتور های زیادی در عمل بینی طبیعی مردانه اهمیت دارد که در این مقاله از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

kaj-goosht1i

تنظیم فاصله بینی و لب درعمل بینی طبیعی مردانه

فاصله بین بینی و لب در عمل بینی طبیعی مردانه از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. این فاصله در جراحی بینی مردان باید کمتر از فاصله بینی زنان باشد تا ظاهری مناسب در چهره مردان ایجاد شود. اگر این فاصله مناسب نباشد تناسب و تعادل چهره به هم می خورد . بسیار دیده شده است بیماران برای جراحی بینی ترمیمی به مطب جراحان زیبایی مراجعه کرده اند و دکتر صوفی زاده فاصله مناسبی را در جراحی بینی ترمیمی برای این دسته از افراد ایجاد کرده است.

دکتر صوفی زاده یکی از برترین های عمل طبیعی بینی مردانه می باشد و در طی سال های متوالی توانسته است تخصص و مهارت بالایی را کسب کند در تصویر زیر می توانید نمونه کار های جراحی بینی مردانه را مشاهده کنید.

تنظیم فاصله بینی و لب در عمل بینی مردانه

تناسب قوس بینی در عمل  بینی طبیعی

قوس بینی یکی دیگر از عمل بینی طبیعی مردانه  است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. قوس بینی در بینی مردان نیز نباید زیاد باشد تا چهره مردانه به هم نخورد . البته بسیاری از مردان دوست دارند که قوس بینی ان ها زیاد باشد که در این صورت جراحی زیبایی بینی با توجه به نیاز ها و سلیقه بیمار انجام می شود.

تصویر زیر یکی دیگر از جراحی های زیبایی بینی دکتر صوفی زاده است که همان طور که در تصویر می بینید تناسب قوس بینی رعایت شده است و زیبایی فرد افزایش یافته است.

تناسب قوس بینی در عمل بینی طبیعی

تناسب اندازه بینی  در بینی طبیعی

معمولا اندازه بینی کوچک در بینی مردان تعادل چهره مردان را به هم می زند. اندازه بینی در مردان باید متناسب با ابعاد چهره آن ها باشد و بیش از حدکوچک و یا بزرگ بودن آن ممکن است تعادل چهره را به هم می زند. البته بسیاری از افراد که برای جراحی مردانه به مطب های زیبایی مراجعه می کنند خواستار بینی کوچک و طبیعی هستند و به دلیل فرم چهره بینی کوچک برای این دسته افراد مناسب می باشد.

تناسب اندازه بینی در بینی طبیعی

در عمل بینی طبیعی مردانه سعی کنید جراح ماهر و توانایی را انتخاب کنید تا مراحل جراحی بینی را با موفقیت پشت سر قرار دهید. معمولا با مشاهده های نمونه کار های جراح می توانید با قدم های محکم تری در راستای انتخاب جراح گام بردارید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

  1. علی

    سلام من یه پسر قد و ورزشکار هستم چند باری خواستم بینیمو عمل کنم ولی زمانش که میرسید یه کم استرس داشتم چون همونطوری که میدونین بینی مردان باید خیلی طبیعی و خاص به نظر بیاد.حالا به نظرتون عمل بینی طبیعی مردانه میتونه تاثیر گزار باشه ؟

    پاسخ دادن
  2. میثم

    سلام عمل بینی طبیعی مردانه این روزها ممکنه ذهن خیلی ها رو بهش مشغول کنه اما من به شخصه این عمل رو انجام دادم و خیلی خیلی راضی هستم .

    پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید