جراحی بینی طبیعی

امروزه با توجه به افزایش اهمیت زیبایی، تمایل افراد مختلف برای جراحی زیبایی بینی افزایش یافته است. این رقبت و تمایل به حدی بالا است که افرادی که دارای شکل مناسبی در بینی خود می باشند باز تمایل به جراحی زیبایی بینی دارند. در میان افراد بسیاری به دنبال جراحی بینی طبیعی هستند، آن ها می خواهند پس از جراحی بینی، ظاهری مناسب در بینی خود به وجود آید بدون آن که کسی متوجه عمل جراحی شود.

در جراحی بینی طبیعی نیز نوع پوست بیمار در نتایج جراحی بسیار موثر می باشد. اگر پوست بیمار معمولی باشد به مراتب نتایج طبیعی تری خواهد داشت.

ویژگی های جراحی  بینی طبیعی

افرادی بسیاری تمایل به جراحی بینی طبیعی دارند ولی متاسفانه افراد فاکتور های مختلفی را در این نوع جراحی در نظرنمی گیرند. به طور کلی می توان گفت بینی طبیعی عمل شده بینی است که متناسب با کلیه اجزای صورت باشد.  به طور کلی بینی طبیعی باید دارای ویژگی های زیر باشد.

 • تناسب پهنای بینی

پهنای قسمت پایین بینی باید به اندازه مناسبی باشد. این پهنا باید برابر فاصله دو چشم باشد و پهنای قسمت بالای بینی نیز باید کمتر از فاصله بین دو چشم باشد.

تصویر زیر نمونه ای از جراحی زیبایی بینی گوشتی  می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است.  در این نوع جراحی پس از عمل، ظاهر طبیعی در بینی ایجاد شده است و علاوه بر داشته شدن قوز بینی، سوراخ های بینی جمع شده است.

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

 

 • فاصله بینی و لب

فاصله بینی و لب فاکتور دیگر در  جراحی بینی طبیعی می باشد. این زاویه معمولا بین 90 و 100 در جه می باشد که در بانوان معمولا بین 95 الی 100 در جه در نظر می گیرند.

 • قوس پشت بینی

قوس پشت بینی نیز باید از زاویه مناسبی برخوردار باشد. اگر این قوس زیاد باشد موجب می شود ظاهر بینی از معمولی به عروسکی و انواع دیگر بینی تغییر می کند.

تصویر زیر یکی دیگر از نمونه کار های  از جراحی زیبایی بینی استخوانی دکتر صوفی زاده می باشد. در این تصویر نیز علاوه بر اینکه جلوه ای زیبا در بینی ایجاد شدهاست. فاصله طبیعی بین لب و بینی به وجود آمده است. نوع این بینی استخوانی می باشد و همان طور که در تصویر می بینید بعد از عمل در نمای روبرو و نیمرخ ساختار بینی اصلاح شده است.

 

 • تناسب نسبی با اجزای صورت

در جراحی بینی طبیعی شکل کل بینی باید با اجزای دیگر صورت تناسب نسبی داشته باشد. به طور مثال اگر تمامی اجزای صورت دارای ابعاد بزرگی باشد و استخوان صورت و فک نیز بزرگ باشد قطعا وجود بینی کوچک ساختار مناسبی در چهره ایجاد نمی کند.

ویژگی های ذکر شده نکات کلی در جراحی بینی طبیعی می باشد که جراح با تکیه بر آن ها می تواند ظاهر مناسبی درچهره فرد ایجاد کند. ویژگی های دیگر از جمله تناسب طول بینی، قرینه بدن سوراخ های بینی و دیگر ویزگی ها مواردی هستند که در جراحی بیتی طبیعی باید اجرا شوند.

دکتر صوفی زاده همواره در تلاش است بهترین نتیجه از جراحی بینی را برای بیمار خلق کند تا بیمار از عمل دماغ خود راضی باشد. ایشان با مشاوره های قبل و بعد از عمل سعی دارند  نیاز ها و معیار های بیمار را از زیبایی ارزیابی کنند درصد ضایت بیماران را به صد در صد  برساند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. شادی

  سلام دوستان
  میخاستم باهاتون مشورت کنم من دوست دارم بینیم رو عمل کنم ولی خیلی میترسن از اینکه ببینم واقعا چهرم خوب میشه یا مه .البته خیلی از دوستام هستن که بینیشون رو عمل کردن و خیلی هم راضی ان.به نظر شما جراحی بینی طبیعی تاثیرش چجوریه خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی منین.

  پاسخ دادن
 2. رضا

  دوستان خوبم چطورین؟
  من که خیلی از این نوع جراحی تعریف شنیدم راستش میگن خیلی خوب و عالی عمل میکنه دکتر صوفی عزیز.البته این نوع عمل که واقعا روی زیبایی تاثیر داره ممکنه یه کم استرس آور باشه ولی به نظر من جراحی بینی طبیعی در نوع خودش بینظیره و بهتون حتما توصیه میکنم .

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید