آشنایی با جراحی بینی مردان

با توجه به اینکه امروزه زیبایی برای مردان و زنان از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد، جراحی بینی بین مردان نیز افزایش یافته است. بسیاری از آقایان در راستای جستجو جراح بینی مناسب آقایان می باشند تا پس از جراحی بینی ظاهر مردانه آن ها از بین نرود. جراحی بینی مردان نمونه ای از جراحی ها می باشد که نیاز به دقت خاصی می باشد در این نوع جراحی بینی، جراح باید از علاوه بر اصول کلی از یک سری اصول پیروی کند تا ضمن زیباسازی بینی ساختار مردانه بینی از بین نرود و جلوه ای مناسب در بینی ایجاد شود.قوس پشت بینی،فاصله بین بینی و لب، طول بینی و موارد دیگر از جمله مواردی هستند که در جراحی بینی مردان باید لحاظ شود. در این مقاله با آشنایی با جراحی بینی مردان اشاره جرئی به ویژگی های بینی مردانه می کنیم.

تصاویر زیر نمونه کار هایی از جراحی بینی می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است. شما می توانید سایر نمونه کار های جراحی بینی را مشاهده کنید.

آشنایی با انواع جراحی بینی در مردان

جراحی بینی در مردان نیز به همان روش های باز و بسته انجام می شود  دکتر صوفی زاده با مشاوره های قبل از عمل سعی بر این دارد تا ویژگی های بینی بیمار را به درستی درک کند و بهترین نتایج را برای بیمار پس از جراحی رقم زند.

در عمل دماغ روش باز  علاوه بر دید بهتر و دسترسی تقریبا  کامل ، غضروف های بینی توسط پزشک جراح  دچار تغییر  و جابجایی لازم داده شده و هربخش از اجزای  بینی به طور جداگانه  و در موقعیت واقعی و طبیعی خود قابل ارزبابی خواهد بود.نقطه قوت جراحی زیبایی بینی باز امکان دسترسی از طریق یک برش کوچک بر روی کولوملا خواهد بود.

در روش بسته جراحی زیبایی  بینی برش ها از داخل سوراخ های بینی ایجادخواهد شد اگرچه این برش ها تقریبا نیمی از قوس داخل سوراخ های بینی را در بر میگیرد  اما هیچ اثری از این برش ها از بیرون قابل مشاهده نخواهد بود و اثری از جای زخم و بخیه باقی نخواهد ماند. به دلیل  آنکه برش ها در هر دو  سوراخ به هم متصل نمی شوند کنار زدن پوست بینی برای انجام جراحی مشکل بوده و تمام مراحل جراحی زیبایی بینی باید از داخل دریچه ای باریک با دید بسیار محدود صورت پذبرد .

آشنایی با انواع جراحی بینی در مردان

ویژگی های بینی مردان

در هنگام جراحی بینی جراح باید فاکتور های متفاوتی را برای زیبایی بینی مردان و زنان در نظر بگیرد. یک بینی زیبای زنانه مسلما بر چهره مردان تاثیر منفی را می گذارد. در این بخش به طور مختصرآشنایی با جراحی بینی مردان را بدست خواهید آورد و می توانید این نوع جراحی را با خیال راحت انجام دهید.

  • قوس پشت بینی

قوس پشت بینی از مواردی است که در جراحی بینی مردان باید رعایت شود.بینی مردانه نباید زیاد قوس داشته باشد و تا حد امکان از قوس زیاد بینی جلوگیری شود.

  • زاویه بین لب وبینی

زاویه بین  لب و بینی یکی از موارد مهم در جراحی بینی مردان می باشد. این زاویه باید در مردان در حدود 90 تا 95 در جه باشد در صورتی که این زاویه در زنان معمولا کمی بیشتر است.

  • طول بینی

طول بینی یکی دیگر از فاکتور های مهم جراحی بینی می باشد که باید به آن توجه کرد. طول بینی معمولا باید بیشتر از زنان باشد و به هیچ وجه بینی های کوچک ، گرد و کوتاه مناسب آقایان نمی باشد.

دکتر صوفی زاده همواره در تلاش است با توجه به فاکتور های زیبایی مردان و زنان پس جراحی بینی نتایج رضایت بخشی را فراهم کند. دکتر محمد صوفی زاده با تجربه بیش از 28 سال در کار طبابت موفق به کسب تجارب فراوانی در زمینه ی جراحی بینی گردیده است و آماده ارائه بهترین خدمات به بیماران می باشد. با آشنایی با جراحی بینی مردان با اعتماد و آگاهی می توانید در راستای این جراحی زیبایی گام بردارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

  1. امین

    سلام .به نظر من خیلی از پسرها بینیشون رو عمل میکنن این کلا جا افتاده .مردها معمولا دوس دارن بینیشون رو جوری عمل کنن که طبیعی به نظر برسه ولی باید اول آدم آشنایی با جراحی بینی مردان رو داشته باشه بعدا دماغشو عمل کنه.

    پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید