جراحی بینی گوشتی با لیزر

در مقاله باور های نادرست باورهای نادرست جراحی بینی با لیزر به طور کلی در مورد جراحی بینی سخن گفتیم ولی با وجود این بسیاری از بیماران بر این باورند که جراحی بینی گوشتی باید با لیزر انجام شود این دسته از افراد همواره درصدد نازک کردن بینی خود می باشند و همین امر موجب می شود در بسیاری از مواقع برای به تبلیغاتی از جمله جراحی بینی گوشتی با لیزر تن دهند.

لیزر معمولا برای اصلاح زخم و لک های پوست بینی، برطرف کردن ناهماهنگی جزئی در بینی ،اصلاح جوش و آکنه های روی سطح بینی  استفاده می شود و استفاده از واژه جراحی بینی گوشتی با لیزر صرفا جنبه تبلیغاتی دارد.

تصویر زیر نمونه کار هایی از جراحی بینی گوشتی دکتر صوفی زاده می باشد همان طور که می بینید پس از عمل ظاهر مناسبی در چهره افراد ایجاد شده است و تورم بینی از بین رفته است.

جراحی بینی گوشتی با لیزر قابلیت اصلاح استخوان بینی را نداشته و فقط می توانند تغییرات اندکی را در پوست بینی ایجاد کنند. همه مواردی که در خصوص این نوع جراحی می شنویم باور های نادرست جراحی بینی با لیزر می باشند و تنها راهکار فرم دهی به انواع بینی جراحی می باشد.

شایعات در جراحی بینی گوشتی با لیزر

شایعات بسیاری در جراحی بینی گوشتی با لیزر وجود دارد که بهتر است به آن ها توجه نکنیم این شایعات عبارت است از :

 • جراحی بینی گوشتی با لیزر می تواند استخوان بینی را تغییر دهد.
 • لیزر های در جراحی بینی کاربرد دارند
 • با استفاده از جراحی بینی لیزر می توان بدون بخیه شکل مناسبی در بینی ایجاد کرد.
 • كوچك كردن بيني گوشتي با ليزر یکی از بهترین روش های عمل بینی گوشتی است

تمامی موارد ذکر شده شایعات در جراحی بینی گوشتی با لیزر می باشد و هیچ گونه صحت علمی ندارد.  تصاویر زیر نمونه ای از جراحی بینی گوشتی می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است.

جراحی بینی با لیزر

همان طور که در قسمت بالا مطالعه کردیم لیزر ها جراحی بینی با لیز روی بینی گوشتی امکان پذیر نیست ولی باز در بسیاری از تبلیغات شنیده می شود که جراحی بینی با لیزر روی انواع دیگر بینی های تاثیر گذار است به طور مثال بسیاری از تبلیغات جراحی بینی با لیزر را یکی از روش های جراحی بدون هیچ نوع عارضه ای می دانند . این تبلیغات مانند آنچه در بالا ذکر شد صحت ندارد و جراحی بینی با لیزر در با توجه به دانش امروز بشری تعریف نشده است.

تصاویر زیر نمونه کار هایی از دکتر صوفی زاده می باشد که با روش های جراحی بینی انجام شده است همان طور که می بینید ظاهر فرد بهبود یافته است و زیبایی طبیعی و مناسبی در چهره ایجاد شده است.

تبلیغات نادرست درجراحی بینی با لیزر

معمولا همه نوع تبلیغاتی که در رسانه های مختلف می شنویم جنبه های از یک کالا و خدمات را به طور ویژه ای نشان می دهند. تبلیغات در جراحی بینی با لیزر نیز به همین شکل می باشد و با هدف گذاری روی ترس هایی که افراد از جراحی بینی دارند سعی دارند جراحی بینی با لیزر را در میان مردم رواج بدهند.  کلماتی که از جمله non-surgical می شنوید فقط و فقط جنبه تبلیغی دارند.

به طور قطع می تواند گگفت جراحی بینی با لیزر وجود ندارد و هنوز علم پزشکی به حدی نرسیده است که بتواند جراحی زیبایی بینی با لیزر را انجام دهد و تغییراتی روی استخوان بینی افراد ایجاد کند.

نازک کردن پوست بینی در جراحی بینی با لیزر

سوالی که در این میان مطرح است به این صورت است که اگر جراحی بینی با لیزر جنبه تبلیغاتی دارد چرا بعضی از افراد بر این باورند که این نوع جراحی را انجام داده اند و موقیت آمیز بوده است. نکته ای که وجود دارد این است که لیزر ها قابلیت ایجاد تغییرای برروی پوست را دارند و از آن جایی که میتواند پوست بینی را نازک کند عده ای که فرم بینی آن ها مشکلی ندارد و در سطح بینی خود دارای لک های زیادی هستند و پوست ضخیمی دارند می توانند از این روش استفاده کنند همچنین لیزر ها می توانند در موارد زیر نیز استفاده شوند.

 • تغییر در لک های پوست بینی
 • تغییر در پوست بینی با نازک کردن
 • اصلاح زخم و لک های پوست بینی
 • برطرف کردن ناهماهنگی جزئی در بینی
 • اصلاح جوش و آکنه های روی سطح بینی

مشخصات بینی گوشتی

قبل از آشنایی با جراحی زیبایی بینی گوشتی باید اشاره کرد که جراحی بینی گوشتی فقط و فقط با رینوپلاستی امکان پذیر می باشد. بینی گوشتی معمولا از پوست ضخیمی برخوردار می باشند از این رو به این نوع بینی گوشتی گفته می شود.  در این نوع بیماران نسبت  نسبت بخش غضروفی به استخوانی غالب است و از پوست ضخیمی برخوردار می باشد.

کوچک کردن بینی با لیزر به هیچ عنوان امکان پذیر نیست چرا که لیزر ها نمی توانند ساختار مناسبی را در استخوان بینی ایجاد کنند. کلیه تبلیغاتی که در این خصوص شنیده می شود باور های نادرست جراحی بینی با لیزر می باشد که صرفا جهت تبلیغات استفاده می شود.

كوچك كردن بيني گوشتي با ليزر

در بسیاری از تبلیغات واژه  كوچك كردن بيني گوشتي با ليزررا شنیده می شود که تبلیغات کذبی می باشد. در این گونه تبلیغات با هدف گذاری بر روی اینکه لیزر های می تواند پوست بینی را تغییر دهد روی بیماران هدف گذاری می کنند. گفتنی است که لیزر های قابلیت كوچك كردن بيني گوشتي با ليزررا ندارند و نمی توانند تغییراتی روی نازک کردن پوست ایجاد کنند. در نتیجه کوچک کردن بینی گوشتی با لیزر امکان پذیر نیست.

كوچك كردن بيني گوشتي با ليزر

جراحی بینی گوشتی به چه طریق امکان پذیر است

جراحی بینی گوشتی مانند دیگر جراحی های بینی به روش باز و بسته انجام می شود در این نوع جراحی با توجه به اینکه بافت استخوانی محکمی وجود ندارد جراح با جابه جایی در غضروف ها سعی بر این دارد که شکل مناسبی در بینی ایجاد کند.  اگر چه تورم در این افراد بعد از جراحی معمولا بیشتر از افراد با بینی استخوانی می باشد ولی پس از مدتی شکل مناسبی در بینی فرد ایجاد می شود و تورم و کبودی از بین می رود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. مریم

  سلام .
  من دختر خالم بینیشو چند وقته پیش دکتر صوفی عمل کرده و خیلی خوب شده .قبلا جراحی بینی گوشتی با لیزر انجام داده بود و نتیجه ای نداشت.

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید