2016/07/04 0 223 عمل جراحی پلک

جراحی پلک افتاده

افتادگی پلک موجب می شود چهره فرد خسته و ناراحت به نظر برسد و سن افراد بالا به نظر برسد. جراحی پلک  افتاده که در پلک بالا و پایین انجام می شود با اصلاح ساختار پلک افتاده موجب می شود ظاهری مناسب در پلک ایجاد شود.  پلک افتاده معمولا به دلیل  ضعف عضلات حاشیه چشم و افزایش سن اتفاق می افتد و موجب می شود چهره فرد کسل به نظر برسد. از آنجایی که پلک افتاده موجب می شود زیبایی چشم نیز از بین برود افراد بسیاری برای جراحی پلک به مطب دکتر صوفی زاده مراجعه می کنند. ودکتر با صبر و حوصله تمام بیماران را ویزیت کرده و راهنمایی های لازم را در مورد جراحی پلک افتاده در اختیار بیماران قرار می دهد.

علت جراحی پلک افتاده

عوامل بسیاری در افتادگی پلک تاثیر گذار می باشد که موجب می شود ظاهر نامناسبی در پلک ایجاد شود. بالا رفتن سن یکی از دلایل افتادگی پلک می باشد چرا که با  بالا رفتن سن به مرور زمان پوست شل می شود و از طرفی عضلات چشم توانایی نگهداری پلک را ندارند و سبب می شود که چربی چشم به سمت پوست راه می یابد و موجب افتادگی پلک می شود. در بعضی از مواقع افتادگی پلک بالا تا حدی زیاد است که موجب کاهش توانایی در دید می شود. درمان افتادگی پلک معمولا با جراحی پلک افتاده بالا و پلک پایین انجام می شود.

تصویر زیر نمونه کاری از جراحی پلک  دکتر صوفی زاده می باشد. این عمل که در پلک فوقانی انجام شده است موجب زیبایی فرد شده است و زیبایی مناسبی را در ناحبه پلک برای بیمار ایجاد کرده است.

علت جراحی پلک افتاده

 

روش های جراحی پلک افتاده

درمان پلک افتاده معمولا با جراحی پلک افتاده انجام می شود.  در این درمان  با توجه به نوع جراحی پلک پایین و بالا متفاوت می باشد. جراحی پلک معمولا با بیهوشی موضعی انجام می شو د و پس از چند ساعت از  عمل بیمار مرخص می شود. این نوع جراحی با توجه به نیاز های بیمار می تواند با  دیگر جراحی ها از جمله  جراحی بینی یا لیفت  ترکیب شود که در آن صورت نیاز به بیهوشی عمومی می باشد.

تجربه بالای دکتر صوفی زاده در جراحی پلک موجب شده است که بسیاری از افراد برای این جراحی به مطب ایشان مراجعه کنند. ایشان با تخصص فراوان در زمینه جراحی پلاستیک بینی و صورت و  با مشاوره قبل از عمل زیبایی مناسبی را برای بیماران خود ایجاد می کنند. قبل از جراحی پلک جراح باید چهره فرد را به دقت آنالیز کند تا با تکیه بر علم زیبا شناسی ظاهری متناسب و متقارن در چهره فرد ایجاد شود.

تصویر زیر یکی دیگر نمونه کار های دکتر صوفی زاده می باشد که با هدف بلفاروپلاستی پلک انجام شده است. این نوع بلفاروپلاستی نیز در پلک بالا انجام شده است و موجب شده است زیبایی مناسبی در پلک ایجاد شود.

روش های جراحی پلک افتاده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید