چگونگی انجام جراحی پلک

افرادی که می خواهند جراحی پلک انجام دهند معمولا هنگام مراجعه به جراحان درمورد  چگونگی انجام جراحی پلک پرسش هایی مطرح می کنند. افراد معمولا با افزایش سن افراد دچار افتادگی پلک می شوند به دلیل شل شدن عضلات پلک ظاهری خسته و کسل در کل ناحیه صورت فرد به وجود می آید. این نوع افتادگی که ممکن است در پلک بالا و پایین به وجود آید به راحتی با جراحی پلک درمان می شود. افرادی که دارای پلک افتاده ای می باشند معمولا از پف و آویزان شدن پوست پلک خود رنج می برند و در بعضی از مواقع این افتادگی تا حدی می باشد که بینایی فرد را با مشکل مواجه می کنند. چگونگی انجام جراحی پلک در پلک بالا و پایین متفاوت می باشد. معمولا افرادی که دارای پوستی افتاده و چین و چروک می باشند بهترین کاندید جراحی پلک  می باشند.

تصویر زیر نمونه کاری از جراحی پلک می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده شده است برای مشاهده سایر نمونه کار های می توانید به گالری جراحی پلک مراجعه کنید.

روش های چگونگی انجام جراحی پلک

اگرروش های چگونگی انجام جراحی پلک در پلک بالا و پایین متفاوت می باشد ولی اساس عمل به این شکل است که با ایجاد برشی در ناحیه پلک چربی نواحی پلک برداشته می شود و کوچک محل برش جراحی به روش پلاستیک دوخته می شود و فقط با یک برچسب باریک ضد حساسیت پانسمان می شود. این نوع جراحی به بیهوشی عمومی نیاز ندارد و با بیهوشی موضعی انجام می شود.

چگونگی انجام روش های انجام جراحی پلک

 

دکتر صوفی زاده در تلاش است با نوجه به  سلایق بیماران بهترین نتیجه را برای بیماران خود ایجاد کند. در این نوع جراحی معمولا بعد از سه روز ورم و کبودی از بین می رود و بیمار می تواند به راحتی به فعالیت های عادی زندگی برگردد.

برای بیمار بهتر است که با توجه به سخنان جراح خود ، مراقبت های لازم بعد از عمل را رعایت کند تا مراحل درمان بیمار به راحتی انجام شود و نتایج مورد رضایت بیماران واقع شود. با آشنایی از چگونگی انجام جراحی پلک می توانید با گام های استوار تری در راستای این نوع جراحی زیبایی گام بردارید سعی کنید در انتخاب جراح خود دقت کنید تا مشکلاتی پس از عمل نداشته باشید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید