جراحی پلک چشم

جراحی پلک چشم یکی از جراحی هایی می باشد که با هدف جوان سازی اطراف پلک و با هدف رفع افتادگی پلک انجام می شود. این نوع جراحی می تواند بر حسب نیاز های بیمار در پلک بالا و پایین انجام شود. جراحی پلک چشم که به اصطلاح بلفاروپلاستی نام دارد که می توانید ظاهر زیبا و جذاب کسب کنید. پس از جراحی پلک چهره شما جذاب تر و شاد تر می شود و می توانید اعتماد به نفس قبلی خود را کسب کنید.

جراحی پلک چشم به چه شکل انجام می شود؟

بیمارانی که به مطب دکتر صوفی زاده مراجعه می کنند معمولا از نحوه جراحی پلک چشم نگران می باشند لازم به ذکر است که جراح جهت جراحی زیبایی پلک معمولا از بیهوشی موضعی استفاده می کنند و پس از جراحی نیز بیمار شرایط مناسبی خواهد داشت. البته روش های جراحی  در پلک بالا و پایین متفاوت می باشد. دکتر صوفی زاده قبل از عمل شرایط بیمار را به درستی بررسی می کند و بیماران را از وضعیت خود آگاه می کند. بیمار نیز بهتر است با جراح خود آگاه باشد و در صورتی که از بیماری خاصی رنج می برد جراح خود را آگاه سازد.

جراحی پلک می تواند با سایر جراحی های زیبایی ترکیب شود و به طور همزمان انجام شود .اگر جراحی پلک همزمان جراحی دیگر مثل جراحی بینی یا لیفت و… باشد برحسب ضرورت، بی هوشی عمومی انجام می شود.

تصویر زیر نمونه کاری از جراحی پلک چشم دکتر صوفی زاده می باشد که این نوع جراحی همزمان با جراحی بینی انجام شده است.. همان طور که در تصویر می بینید پس از جراحی ساختار نامناسب پلک بالا و پایین اصلاح شده است وفضای بیشتری در پلک بالا به وجود آمده است.

 

جراحی پلک چشم بالا

افرادی که در بخش بالای پلک دارای افتادگی می باشند معمولا با جراحی پلک چشم بالا ظاهری مناسب در چهره افراد به وجود می آید.

جراحی زیبایی پلک بالا با ایجاد برش در چین پشت پلک که از گوشه داخلی چشم شروع شده و به سمت خارجی ادامه می یابد انجام می شود. که بر اساس تشخیص قبل عمل پوست اضافه و چربی های اضافه برداشته خواهد شد و پس از کنترل کامل خونریزی های کوچک محل برش جراحی به روش پلاستیک دوخته می شودو فقط با یک برچسب باریک ضد حساسیت پانسمان می شود.

تصویر زیر یکی دیگر از جراحی زیبایی پلک چشم بالا می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است. در این نوع جراحی با هدف  زیبا سازی و جوان سازی چهره زیبایی فرد افزایش یافته است.

جراحی پلک چشم پایین

جراحی پلک می تواند در پلک پایین نیز انجام شود. این جراحی با توجه به شرایط  و وضعیت بیمار می تواند به روش خارجی و داخلی انجام شود. در روش خارجی برش ها برای برداشتن پوست و چربی اضافی در زیر مژه پلک تحتانی انجام می شود و در روش داخلی برش بر روی پوست ایجاد نمی شود و و با یک برش از ناحیه ملتحمه چشم (غشاء نازک و شفافی است که روی سفیدی چشم صلبیه و سطح داخلی پلک‌ها را پوشانده‌است) وارد فضای چربی های چشم شده و چربی های بیرون زده را جابجا می کنند.

در روش داخلی جراحی پلک چشم  برش بر روی پوست ایجاد نمی شود لذا عارضه افتادگی لبه پلک تحت هیچ عنوان وجود نخواهد داشت. با این روش علاوه بر اصلاح پف پلک خطوطی که در زیر پف هم ایجاد شده است برطرف خواهند شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید