شستشوی بینی بعد از عمل بینی

افرادی که جراحی بینی انجام می دهند باید با نحوه شستشوی بینی خود آشنا باشند چرا که با تجمع ترشحات بینی موجب می شود تنفس بیمار با مشکل مواجه باشد. شستشوی بینی بعد از عمل بینی به شدت توصیه می شود و روند تنفس را بهبود می بخشد. ولی نکته ای که وجود دارد این است که زمان  شروع شستشوی بینی معمولا بنار بر گفته جراح شما انجام می شود. با توجه به نظر دکتر صوفی زاده :

پس از خارج کردن تامپون و اگر  لوله داخل بینی دارید از همان روز اول بعد از عمل به شما  سرم شستشوی بینی  جهت چرب کردن بخیه ها و بینی داده می شود که روزی 3 مرتبه  استفاده کنید و این کار را به مدت سه ماه ادامه دهید

در ادامه با نحوه شستشوی بینی بعد از عمل بینی و نکات لازم در این باره آشنا می شویم.

تصاویر زیر نمونه از از جراحی زیبایی بینی دکتر صوفی زاده می باشد شما می توانید با مراجعه به بخش گالری سایر نمونه کار های دکتر را مشاهده کنید.

نکات لازم در شستشوی بینی بعد از عمل بینی

  • سعی کنید در شستشوی بینی بعد از عمل بینی به گفته های جراح خود دقت کنید و شستشوی بینی را با توجه به نظر ایشان انجام دهید.
  • وسایل مختلفی در داروخانه ها برای شستشوی بینی موجود می باشد که بهتراست با توجه به نظر جراح خود از این وسایل استفاده کنید.
  • زمان انجام شتسشوی بینی بعد از عمل بینی به انتخاب جراح می باشد
نکات لازم در شستشوی بینی بعد از عمل بینی

طریقه شستشوی بینی بعد از عمل بینی

معمولا برای شستشو بینی بعد ازعمل بینی از سرم های نمکی استفاده می شود برای این منظور، یکی از حفره های دماغ خود را بگیرید و حفره دیگر را شستشو دهید.اگر مواد وارد حلق شد نگران نباشید. برای شستشوی بینی خود به گفته دکتر صوفی زاده یک سرنگ 20 سی سی را انتخاب کنید و با فشردن سرنگ محلول را به آرامی وارد بینی خود کنید. پس از اتمام شستشو سرنگ بینیخود را در جای مناسبی قرار دهید تا دوباره از آن استفاده کنید. شستشوی بینی را معمولا روزی 3 مرتبه و هر 8 ساعت یک بار انجام دهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید