طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی

یکی از مراقبت هایی که  بعد از جراحی بینی  باید رعایت کرد.  طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی می باشد. بیمار باید بعد از عمل به شکل خاصی بخوابد تا تغییری در فرم بینی ایجاد نشود و ساختار بینی بعد از جراحی بینی به هم نخورد.

بدون شک هر فردی برای افزایش زیبایی خود این عمل زیبایی انجام می دهد و اگر بداند طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی ممکن است نتایج نهایی جراحی را با مشکل مواجه کند توصیه های لازم را رعایت می کند. در این مقابه با نکات لازم در طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی آشنا می شویم و می توانید به راحتی دوران بهبودی بعد ازعمل را پشت سر قرار دهید.

نکات لازم در خوابیدن بعد از جراحی بینی

نکات لازم در خوابیدن بعد از جراحی بینی

 • در هنگام خوابیدن بهتر است سر خود را بالاتر از بدن خود قرار دهید تا بتوانید به میزان خونریزی و تورم بینی خود کمک کنید.
 • بهتر است در زیر سر خود بالش قرار دهید تا بتوانید سر خود را بالا تر از بدن خود قرار دهید.
 • طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی مستقیم خوابیدن است. خوابیدن به پهلو اصلا توصیه نمی شود و موجب می شود در ساختار بینی تغییراتی ایجاد شود.
نحوهخوابیدن بعد از عمل بینی
 • خوابیدن مستقیم و یا به اصطلاح به پشت توصیه می شود چرا که ممکت است هنگام خوابیدن به پهلو راست و یا چپ مشکلی در فرم بینی ایجاد شود
 • در روز های اول بعد از جراحی زیبایی بینی سعی کنید تنها بخوابید چراکه اگر در کنار بچه های کوچک بخوابید ممکن است در خواب ضربه ای به بینی شما وارد شود و شکل بینی شما با مشکل مواجه شود.
 • اگر در طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی بینی مشکل دارید و احساس درد مانع خوابیدن شما می شود می توانید با جراح خود مشورت کنید و در صورت تجویز جراح از مسکن استفاده کنید.
 • اگر چه ممکن است  جراح شما عقیده متفاوت تری در  طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی داشته باشد نکات ارائه شده می تواند برای شما مفید باشد. برای داشتن نتایج مثبت در جراحی بینی سعی کنید به توصیه های جراح خود عمل کنید تا مشکلاتی بعد از عمل بینی نداشته باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. مونا

  سلام بر دوستای خوب و دوست داشتنی .من تقریبا تیر ماه بینیم رو عمل کردم ولی قبل از عملمم خیلی استرس داشتم که میتونم بگم خوشبختانه استرس من بی مورد بوده.ولی زمانی که مرخص شدم و اومدم خونه دکتر خیلی خیلی بهم توصیه کرد که باید به پشت بخوابی اصلا به پهلو نخوابی چون اگه به پهلو بخوابی ممکنه فرم بینیت رو دچار مشکل کنه.میخوام اینو بهتون بگم که زمانی که شما عمل زیبایی انجام میدین باید حتما به دستورات پزشکتون عمل کنین تا از نتیجش راضی باشین.من طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی رو تجربه کردم و بهتون توصیه میکنم حتی امکان به پهلو نخوابین. موفق باشین دوستان

  پاسخ دادن
 2. مصطفی

  سلام
  من به شخصه معتقدم طرز خوابیدن بعد از جراحی بینی ممکنه اولش براتون دردناک و خسته کننده باشه ولی رفته رفته براتون عادت میشه البته اینم بهتون یاد آوری کنم که اصلا نباید به پهلو بخوابین چون فرم بینی شما تغییر میکنه.

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید