عمل بینی طبیعی بانوان

امروزه اکثر افراد خصوصا بانوان به دنبال عمل بینی طبیعی زنانه هستند تا علاوه بر زیبایی مشخص نشود که بینی آن های عمل شده است. البته پبدا کردن جراحی که بتواند جراحی بینی را بدون عیب و نقص انجام دهد کار مشکلی میباشد . با این حال اگر جراح با علم زیبا شناسی آشنا با شد می تواند عمل بینی طبیعی بانوان را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

دکتر صوفی زاده در تلاش است جراحی بینی شما را به بهترین شکل ممکن و طبیعی انجام دهد تا میزان رضایت شما پس از جراحی افزایش یابد

ویژگی های عمل بینی طبیعی بانوان

معمولا جراحان برای انجام جراحی بینی به فاکتور های مختلفی توجه می کنند تا جراحی بینی طبیعی را انجام دهند . معمولا فاصله بین بینی ولب و و قوس بینی و دیگر ویژگی ها در جراحی بینی مردان و زنان متفاوت میباشد در ادامه به ویژگی های  عمل زیبایی بینی طبیعی بانوان اشاره می کنیم.

  • این عمل مانند سایر جراحی های زیبایی با ویزیت جراح انجام می شود در جلسه مشاوره جراح اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با این نوع جراحی اشنا شوید.
  • برای اینکه بینی طبیعی عمل شده داشته باشید فاصله ببین بینی ولب از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. فاصله بین بینی و لب در زنان بیشتر از مردان است تا زیبایی آن ها افزایش یابد. البته تعیین این فاصله به انتخاب خود بیمار می باشد.
ویژگی عمل بینی طبیعی بانوان
  •  بینی یکی از فاکتور های مهم برای بانوان می باشد اندازه بسیار کوچک ممکن است توازن چهره را برهم بزند علاوه بر اینکه موجب می شود ظاهر طبیعی در بینی ایجاد نشود.
  • اگر می خواهید بینی شما طبیعی عمل شود، سعی کنید طول بینی شما با اندازه کلی صورت شما متناسب باشد. اگر طول صورت خود را سه قسمت کنید، طول بینی شما باید به اندازه یک سوم کل طول صورت شما باشد تاظاهر طبیعی آن حفظ شود.

اگر می خواهید بینی طبیعی داشته باشید سعی کنید از جراح خود بخواهید قوس مناسبی را در پشت بینی شما ایجاد کند تا مشکلاتی بعد از عمل نداشته باشید. قوس زیاد پشت بینی ظاهر طبیعی بینی را از بین می برد.

دکتر صوفی زاده به عنوان بهترین جراح بینی و با بیش از 28 سال تجربه تا کنون جراحی بینی طبیعی بسیاری داشته اند و در زمینه انواع جراحی زیبایی بینی به هم وطنان خدمت رسانی می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید