عوارض خندین بعد از عمل بینی

هر ساله عده بسیاری ازخانم ها و آقایان برای جراحی زیبایی بینی به مطب های زیبایی مراجعه می کنند و معمولا در جلسه مشاوره مرابت های بعد از عمل بینی به این افراد توضیح داده می شود. یکی از این مراقبت ها پرهیز از خندین و عوارض خندین بعد از عمل بینی می باشد

بیماران معمولا به توصیه های دکتر صوفی زاده عمل می کنند و یا مراقبت های قبل  و بعد لازم دوران نقاهت بعد از عمل را با موفقیت پشت سر قرار می دهند.در این مقاله با عوارض خندین بعد از عمل بینی به دقت آشنا می شویم.  یکی از سوالاتی که ذهن بیماران را مشغول کرده است. خندین بعد از جراحی بینی می باشد.

 

عوارض خندین بعد از عمل بینی ناشی از چیست

معمولا به بیماران توصیه می شود از خندیدن بعد از عمل بینی خوداری کنید چراکه عوارض خندین بعد از عمل بینی ممکن است موجب شود در ساختار بینی بعد از عمل بینی تغییر انجام شود. معمولا به بیمارانی بعد از عمل بینی توصیه می شود که به مدت 6 الی 8 هفته بعد از عمل از خندین های شدید خودداری کنند البته اگر لبخندی متین و زیبا به سبک مونولیزا بزنند مشکلی بر ساختار بینی آن های ایجاد نمی شود.

از آنجایی که در هنگام حدود 17 عضله صورت تحریک می شود ، توصیه می شود از خندین زیبا خودداری شود چراکه خندین تحریک عصب های صورت می شود و با تحریک این عصب ها ماهیچه های صورت گردن و بینی حرکت می کنند. به طور کلی می توان گفت ازعوارض خندین بعد از عمل بینی ناشی از این است که در اثر ایجاد کشش زیاد در هنگام خندین ممکن است ساختار بینی در ماههای اول به هم بریزد از این رو توصیه می شود از خندین بعد از عمل بینی حداقل به مدت 2 هفته و حداکثر به مدت 8 هفته خودداری شود.

 

عوارض خندین بعد از عمل بینی ناشی از چیست

 

تغییرات ظاهری بینی براثر خندیدن بعد از عمل بینی

 • کند شدن التیام زخم های ناحیه صورت
 • کشیده شدن ناحیه پایین بینی و پهن شدن آن
 • تغییر در ساختار بینی
 • احساس درد در ناحیه بیمی و ماهیچه های صورت
 • پهن شدن بینی و افزایش اندازه های پره های بینی
 • با مشاهده عوارض خندین بعد از عمل بینی میوان نتیجه گرفت تا حد امکان از خندین بعد از عمل جراحی بینی خوداری کنید تا مشکلی در ساختار بینی شما ایجاد نشود. بعد از 8 هفته به راحتی می توانید بخندید و از خندین وچهره زیبای خود لذت ببرید.
عوارض خندیدن در عمل زیبایی بینی

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. نازنین

  سلام .
  امیدوارم همیشه لبتون خندون باشه ولی اینو در نظر داشته باشین بعد از عمل بینی نباید به هیچ عنوان خندید .ئکتر صوفی عزیز بهم گفتن انشاله همیشه لبتون خندون باشه ولی سعی کنین بعد از عملتون زیاد و با صدای بلند نخندین چون عوارض خندین بعد از عمل بینی خیلی زیاده و جبران ناپذیره . دوستای مهرونم موفق باشین

  پاسخ دادن
 2. الهام

  سلام من بعد از عملم انقدر لبخند ملیح میزدم که نگو.به طوری که خودم باورم نمیشد چون من قبل از عمل دماغم آنچنان بلند میخندیدم که نگو .ولی دکتر صوفی بهم توصیه کردن که اگه میخای دماغت همون جوری بمونه و مشکلی پیش نیاد باید آروم بخندی البته از عوارض خندین بعد از عمل بینی هم برام گفت.ممنونم دکتر که انقدر حال بیمارانتون براتون مهمه.

  پاسخ دادن
 3. نیایش

  من یک به مطب دکتر صوفی عزیز رفتم و ایشون عوارض خندین بعد از عمل بینی رو برام کاملا توضیح دادند.ممنونم دکتر صوفی زاده عزیز.

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید