عوارض منفی عمل زیبایی بینی

افرادی که میخواهند جراحی زیبایی بینی انجام دهند معمولا در مورد عوارض منفی عمل زیبایی بینی پرسش های را مطرح می کنند و نگران سلامتی خود می باشند. در این میان در جراحی پلاستیک ، اولین چیزی که معمولا برای افراد تداعی می‌شود یک تصویر بی عیب و نقض فوق‌العاده، بدون چین و چروک، جوش، لک، زخم و بدون هیج ایرادی است و معمولا کسی تمایلی به اشاره کردن در مورد ریسک چنین عمل‌هایی ندارد. حتی با وجود پیشرفت قابل توجه در تکنولوژی هنوز جراحی بینی دارای عوارض مخصوص به خود می باشد ولی با مراجعه به جراح بینی ماهر و توانا می توانید عوارض عمل بینی را تا حد ممکن کاهش داد.

دکتر صوفی زاده به عنوان یکی از بهترین جراحان پلاستیک ایران با دانش و تجربه بالا عوارض منفی عمل زیبایی بینی را کاهش می دهد به طوری که بیمار پس از جراحی بینی مشکلاتی نداشته باشد. تصاویر زیر نمونه ای از جراحی زیبایی بینی دکتر صوفی زاده می باشد.

به طور کلی می توان گفت عوارض احتمالی جراحی پلاستیک عبارتند از:

  • عوارض مربوط به بیهوشی
  • عفونت در محل برش جراحی
  • سیالات تجمع یافته زیر پوست.
  •  مشکلاتی که منجر به خونریزی شود
  • زخم های آشکار و یا آسیب پوستی
  • احساس بی حسی و سوزن سوزن شدن

توصیه می‌شود در انجام جراحی زیبایی بینی انتظارات واقع‌بینانه از نتیجه عمل داشته باشید دکتر صوفی زاده در تلاش است با توجه به شرایط بیمار بهترین نتیجه ممکن را برای بیمار ایجاد کند و عوارض منفی عمل زیبایی بینی را کاهش دهد.

عوارض منفی عمل بینی بر سلامتی

عوارض منفی عمل بینی بر سلامتی بسیار اندک می باشد و صدمات خطرناکی را به انسان وارد نمی کند. شایع ترین شکایات گزارش شده تا کنون، سردرد، تهوع، استفراغ، و درد طولانی مدت است؛ که برخی افراد پس از انجام عمل دچار آن می‌شوند. اگرچه بیشتر این عوارض با گذشت زمان برطرف می‌شود، رعایت نکات لازم و عمل به توصیه های جراح از اهمیت ویژه ای پس از جراحی بینی برخوردار می باشد.

عوارض عمل زیبایی بینی

عوارض منفی عمل بینی بر سلامت روحی

درعمل جراحی بینی و سایر جراحی ها ، معمولا بیماران بسیار خوش‌بین و امیدوار هستند و در راستای بهتر شدن در راستای این نوع جراحی گام بر می دارند. ولی با این وجود در صورتی که رضایت کافی از جراحی نداشته باشند عوارض منفی عمل بینی بر سلامت روحی آن ها تاثیر بگذارد

به هر حال باید کاملا به این موضوع واقف باشید که ممکن است نتیجه به دست آمده بسیار متفاوت‌تر از انتظارات و خواسته‌های شما قبل از عمل باشد. ممکن است پس ازعمل جای یک زخم برای همیشه باقی بماند و باعث ایجاد لطمه روحی وافسردگی در بیمار شود. معمولا افراد در این مواقع از دست خود و جراح بسیار کلافه می‌شوند و در کنار آن باید سرزنش دوستان و اعضای خانواده را هم تحمل کنند، و از انجام عمل به شدت پشیمان می‌شوند. ممکن است برخی افراد پس از عمل از ظاهر جدید خود ناراضی باشند و دچار نوعی وسواس در این مورد شوند و مجبور شوند به چند عمل ترمیمی دیگر هم تن دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید