مراحل جراحی بینی

بسیاری از افراد قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ولی همواره با استرس و اضطراب و نگرانی از شرایط پس از عمل خود می باشند. این افراد اگر با مراحل جراحی بینی که پزشک برای آن ها در نظر گرفته است آشنا باشند به راحتی  و با آرامش می توانند جراحی زیبایی خود را انجام دهند. از انجایی که جراحی بینی یکی از متداول ترین جراحی در کشور می باشد متخصصان زیبایی اطلاع رسانی کاملی را در اختیار بیماران قرار داده است که می تواند آگاهی بیماران را در مورد مراحل جراحی بینی افزایش دهد. همچنین مشاهده انیمیشن های عمل بینی یکی دیگر از راهکار های آگاهی از جراحی زیبایی بینی می باشد.

تصاویر زیر نمونه کاری از جراحی بینی می باشد که توسط دکتر صوفی انجام شده است. برای مشاهده سایر نمونه کار های دکتر صوفی به بخش گالری مراجعه کنید.

  برای انجام مراحل جراحی بینی چه باید کرد؟

مراحل جراحی بینی با ویزیت دکتر صوفی زاده انجام می شود. دکتر صوفی زاد سه روز در هفته در کلینیک خود اقدام به ویزیت بیماران می نماید.

بیماران با وقت قبلی به ایشان مراجعه می کنند در مصاحبه اولیه دکتر صوفی زاده به دقت به صحبت های بیمار گوش می دهد تا متوجه درخواست بیمار گردد و سپس با طرح پرسش های مناسب شامل سن بیمار شرایط شغلی و کاری – مجرد یا متأهل بودن وجود بیماری های عفونی- حساسیت های فصلی یادارویی – مصرف سیگار و مشروبات الکلی و قلیان و…  به جمع بندی اولیه خود در مورد بیمار می رسد.

در همین مشاوره اولیه دکتر صوفی زاده به دقت رفتار بیمار خود را از بدو ورود به کلینیک تا لحظه خروج و خداحافظی را رصد می کند و طی صحبت های انجام شده ارزیابی اولیه از وضعیت شخصیتی و روان شناختی بیمار خود کسب می کند و راهنمایی لازم را در مورد مراحل جراحی بینی در اختیار بیمار قرار میدهد.

از طرفی ایشان بطور کامل و دقیق به درخواست بیمار گوش فرا می دهد و چنانچه متوجه موارد خارج از عرف گردید به بیمار خود توضیح کافی می دهد که هر شخص با توجه به نوع و جنس بینی اش باید نگرش واقع گرایانه ای از جراحی خود داشته باشد

سپس دکتر صوفی زاده با معاینه بینی و حلق بیماران خود معایب قابل تشخیص بالینی را ذکر می کند.

پس از این مرحله آزمایش- عکس فتوگرافی – عکس رادیولوژی و مشاوره های تخصصی دیگر در صورت لزوم به بیمار داده خواهد شد

در مشاوره دوم دکتر صوفی زاده که پس از تهیه موارد درخواستی توسط بیمار انجام می شود  ارزیابی روانشناختی بیمار ارزیابی عکس و آزمایشات انجام می شود و توضیح لازم راجع به درخواست بیمار و نتیجه احتمالی عمل جراحی داده می شود.

برای انجام مراحل جراحی بینی چه باید کرد؟

 

دکتر صوفی زاده با استفاده از نرم افزار خاصی که در اختیار دارد. بخش های فتوگرافی بیماران خود را آنالیز می کند و بر اساس واقعیات موجود یعنی توجه به سن و سال ،جنس پوست، وجود انحراف بینی و سایر مشکلات و توجه به بخش منطقی درخواست بیمار، طراحی واقع گرایانه از بینی انجام داده و به بیمار خود نشان می دهد تا بیمار دید مناسب از وضع بعد عمل خود بدست آورد و با مراحل جراحی بینی خود به درستی آشنا شود. در عین حال به بیماران خود توضیح می دهد که این سیستم نرم افزاری طراحی تا حدی بیانگر شکل آتی بینی است و سیستم بدن انسان سیستم دینامیک و پویاست و گاهی در روند ترمیم مسائل پیش بینی نشده ای وجود دارد که در حد %10-6 بر نتیجه تاثیر دارد.

در موارد خاصی و محدودی لازم است بیمار جهت تکمیل مراحل درمان خود برای مشاوره روانشناسی به همکار روانپزشک یا روانشناس ارجاع داده شود.

شرایط اتاق عمل استاندارد چیست؟

یکی از مراحل جراحی بینی انتخاب محل جراحی می باشد که معمولا توسط خود جراح انتخاب می شود. انجام عمل جراحی بینی قطعاً باید در اتاق عمل باشد. اتاق عمل استاندارد می تواند در بیمارستان ها یا کلینیک های محدود جراحی باشد. با توجه به کیفیت جراحی بینی دکتر صوفی زاده غالباً عمل های خود را در کلینیک تخصصی جراحی بینی انجام می دهد. به فضایی که امکانات لازم جهت بی درد کردن و بی هوش کردن و در صورت بروز حادثه ناخواسته امکانات مقابله با آن وجود داشته باشد اتاق عمل استاندارد می گویند. که این امکانات شامل سه بخش است:

 •   متخصص بیهوشی
 •   پرسنل با تجربه اتاق عمل و بیهوشی
 •   وسائل و تجهیزات

خوشبختانه دکتر صوفی زاده جراحی های خود را در کلینیکی انجام می دهد که این سه شرط اساسی کاملا مطابق با استاندارد های جهانی وجود دارند. وجود دو متخصص بیهوشی و پرسنل کار آزموده و وسائل پیشرفته بیهوشی و داروهای خاص آن ، شرایطی است که سبب آسودگی خیال شخص دکتر و بیمارانش را فراهم کرده است.

برای همه بیماران قبل از مشاوره بیهوشی انجام می شود و این کار سبب آرامش خاطر بیماران و در صورت وجود هر گونه مشکل قبل عمل توجه به آن می گردد و شیوه بی درد کردن و بیهوش کردن آنان واقعاً منحصر به فرد است و بلافاصله پس از اتمام جراحی بیمار هوشیار شده و به اتاق ریکاوری منتقل می گردد و در اتاق ریکاوری توسط دستگاه های خاصی(پرسنل مجرب) نبض- فشار خون- تنفس ، میزان اکسیژن بیماران کنترل می شود.

مراحل عمل زیبایی بینی

پس از با ثبات شدن کلیه شرایط حیاتی، بیمار به بخش منتقل می شود و 5-3 ساعت تحت نظر کادر متخصص کلینیک قرار میگیرد و پس از رسیدن به حال ایده آل و مناسب مرخص می شود . چنانچه بیمار تمایل به بستری شبانه داشته باشد می تواند شب را هم در کلینیک تحت نظر سپری کند.

در تمام مراحل جراحی زیبایی بینی، دکتر صوفی زاده بیمار را از وضعیت خود آگاه می کند و  با ارزیابی قبل و بعد از عمل  راهنمایی لازم را در مورد مراحل جراحی بینی در اختیار بیمار قرار میدهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. شهاب

  سلام.
  من قصد دارم بینیم رو عمل کنم به نظرتون مراحل جراحی بینی خیلی پیچیده است یا نه؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

  پاسخ دادن
 2. مهدی

  شهاب جان سلام.
  خواستم بهتون بگم که مراحل جراحی بینی خیلی مراحل پیچیده و خاصی نداره خیالت راحت .

  پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید