جراحی بینی عروسکی

بسیاری از بیمارانی که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند خواهان مدل بینی عروسکی یا فانتزی می باشند. این دست از افراد از مشکلاتی جراحی بینی عروسکی آگاه نیستد و می خواهند بینی بسیار کوچکی داشته باشند. همان طور که از نام این مدل از بینی مشخص است بینی عروسکی مخصوص عروسک می باشد و ما انسان ها باید بینی مخصوص به خود را داشته باشیم در نتیجه داشتن بینی بسیار کوچک و سربالا در انسان ها مناسب نمی باشد. خوشبختانه با گذشت زمان و افزایش آگاهی افراد تقاضای جراحی بینی عروسکی کم شده شده است و افراد به دنبال  بینی طبیعی عمل شده  می باشند ولی با این وجود هنوز هم بعضی از افراد به دنبال جراحی بینی عروسکی می باشند. در ادامه با مشکلات جراحی بینی عروسکی آشنا می شویم و می توانید گفته های دکتر صوفی زاده را در مورد این عمل در قالب ویدیو مشاهده کنید.

ویدیو جراحی بینی عروسکی فانتری

ویژگی جراحی بینی عروسکی

همان طور که میدانید به بینی عروسکی به بینی گفته می شود که بسیار کوچک باشد و دارای ارتفاع کم و سربالا باشد. در این نوع بینی نوک بینی به سمت بالا می باشد و قوس پشت بینی بسیار بیشتر از بینی های معمولی است. همچنین فاصله بین بینی و لب نیز زیاد می باشد. ویژگی که در جراحی بینی عروسکی وجود دارد به این صورت است که باید ساختار بینی به گونه ای باشد که ایجاد ویژگی های بینی عروسکی و فانتزی امکان پذیر باشد.

ویژگی جراحی بینی عروسکی

شرایط  جراحی بینی عروسکی

افرادی که برای جراحی بینی عروسکی نزد دکتر صوفی زاده مراجعه می کنند، از لحاظ گوناگون بررسی می شوند به طور مثال در این نوع جراحی بینی جنسیت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد به طور مثال داشتن بینی کوچک و عروسکی برای مردان اصلا زیبا نمی باشد و تناسب صورت را بر هم می زند.

شرایط جراحی بینی عروسکی

جنسیت ، قد ، ویژگی های ساختاری بینی و اندازه و ابعاد صورت در داشتن شرایط جراحی بینی عروسکی بسیار موثر است. به طور مثال اگر ابعاد صورت شخص بزرگ باشد داشتن بینی کوچک اصلا مناسب نمی باشد. در ادامه می توانید گفته های دکتر صوفی زاده در مورد جراحی بینی عروسکی ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید