هزینه جراحی بینی ترمیمی

اگر با عمل های زیبایی خصوصا جراحی بینی آشنا باشید متوجه شده اید که افرادی که جراحی بینی انجام داده باشند ممکن است از شکل بینی خود ناراضی باشید و این دسته از افراد نیاز به جراحی بینی ترمیمی دارند . نیاز به جراحی بینی ترمیمی ممکن است به دلایل مختلفی باشد در بسیاری از مواقع به دلیل ناراضی بودن و وسواس بیش از حد بیمار می باشد و در بعضی از مواقع دیگر به دلایلی از جمله فرورفتگی های بینی ، نا متقارن بودن سوراخ های بینی ، زیاد بودن قوس بینی و ….. می باشد. در بعضی از مواقع نیز بیمار اشکالاتی از جمله مشکلات تنفسی دارد که نیاز مند جراحی بینی ترمیمی می باشد. در این میان افراد معمولا با هزینه های بالای جراحی مواجه می شود .

در این ویدیو آموزشی دکتر صوفی زاده علت افزایش هزینه جراحی بینی ترمیمی را به دقت بازگو می کند و راهکار های مناسبی از جراحی بینی ترمیمی ارائه می دهد.

دلایل افزایش هزینه جراحی بینی ترمیمی

  • حوصله و دقت بیشتر
  • زمان بیشتر
  • براشتن غضروف از گوش و جاهای دیگر
  • هزینه های بالا کار و تکنیک های فراوان

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید