عوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی

هر سال عده بسیاری از افراد در جستجو جراح بینی می باشند و یکی از فاکتور های انتخاب جراح برای عده بسیاری از افراد هزینه عمل بینی می باشد. عموما عوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی می تواند مختلف باشد و نوع پوست بینی ، شرایط بیمار و… بر هزینه عمل بینی تاثیر می گذارد. در این مقاله با هزینه عمل بینی و مشاوره های دکتر صوفی زاده در این ضمینه آنشا می شویم.

تصاویر زیر نمونه کار هایی از دکتر صوفی زاده می باشد برای مشاهده نمونه کار های بیشتر به جراحی زیبایی بینی مراجعه کنید.

نکات تکمیلی در مورد عوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی

  • تاثیرنوع پوست بینی بر هزینه عمل بینی

عامل اول در تایین هزینه عمل بینی نوع پوست بینی می باشد. همان طور که می دانید پوست بینی بر اساس ضخامت به 3 دسته با نام های معمولی ، ضخیم ، نازک تبدیل می شود. اگر پوست بینی فرد معمولی باشد به نسبت هزینه عمل بینی نیز کاهش می یابد.
چرا که در این عمل جراح زمان کمتری را برای شکل دادن بینی صرف می کند و جراحی زیبایی بینی آسان تر می باشد. معمولا افرادی که دارای بینی های گوشتی و استخوانی می باشند هزینه بیشتری را برای جراحی بینی می پردازند. می توان گفت، هر چه قدر جراحی بینی پیچیده‌تر باشد و مدت زمان عمل بیشتر باشد، هزینه‌ی جراحی افزایش می یابد.
معمولا هزینه جراحی بینی ترمیمی به دلیل پیچیده بودن عمل بیشتر از عمل دماغ  برای بار اول می باشد.

عوامل اصلی بر هزینه عمل بینی
  •  تخصص جراح یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی

یکی دیگر ازعوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی ، تخصص جراح می باشد. معمولا جراحانی که از تخصص و مهارت بیشتری برخوردار می باشند هزینه عمل بیشتری را از بیماران برای جراحی زیبایی بینی میگیرند. چرا که در این نوع جراحی سلامتی بیمار از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. همچنین مواردی از جمله محبوبیت و مشهور بودن جراح از موارد تایین کننده قیمت می باشد.
البته دکتر صوفی زاده در تلاش است با مشاوره های قبل از عمل به خوبی شرایط بیمار را بررسی کند تا هزینه های قابل قبولی را برای بیماران فراهم کند.

عوامل ثانویه تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی
  • تاثیر محل انجام عمل جراحی بینی بر هزینه بینی

یکی دیگر از مواردی که در تایین هزینه جراحی بینی تاثیر گذار می باشد، محل انجام عمل بینی می باشد. محل انجام عمل با توجه به نوع شهر ، مطب جراح ، محل انجام جراحی و مواردی از این قبیل متفاوت می باشد. به طور مثال جراحی بینی در شهر های بزرگ گران تر از شهر های کوچک می باشد.
معمولا هزینه جراحی بینی با توجه به نوع بیمارستان متفاوت می باشد. همچنین هزینه جراحی بینی به نسبت کیلینیک و بیمارستان نیز متفاوت می باشد. در انتخاب جراح بینی دقت کنید چرا که معمولا هزینه کمتر به معنی کیفیت بهتر نمی باشد. اهمیت سلامتی شما در این نوع جراحی معمولا بیشتر است. امیدوارم مقاله عوامل تاثیر گذار بر هزینه عمل بینی برای شما مفید باشد و با داشتن آگاهی کافی بتوانید در راستای این نوع جراحی با موفقیت گام بردارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

  1. مهدى مالكى

    با سلام من يكى از بيماران دكتر هستم سال٨٨ بينى خود را عمل كردم،بينى من هم انحراف شديد داشت مشكل تتفسى داشتم هم اينكه از لحاظ زيبايى مشكل داشتم،خيلى از كار دكتر راضى هستم بينيمو فوق العاده خوشگل دراورده،ايشالله كه سلامت باشه…جراح رو دست دكتر صوفي زاده نيومده.

    پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید