جراحی زیبایی بینی ترمیمی یا رینوپلاستی

در دسته جراحی بینی ترمیمی افرادی قراردارند که قبلاً جراحی شده اند و یا از شکل بینی حاصله و یا از عملکرد بینی ناراضی هستند یعنی مشکل تنفس دارند جراحی زیبایی بینی ترمیمی به دلیل جراحی قبلی و وجود چسبندگی ها و تغییر شکل و ماهیت بافت ها از نوع جراحی سخت محسوب می شوند.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

گالری جراحی زیبایی مجدد بینینمونه کار جراحی زیبایی بینی ترمیمی

جراحی زیبایی بینی ترمیمی

بسیار دیده شده است که افرادی با وجود عمل بینی از بینی خود راضی نیستند و یا به دلیل عدم تسلط مناسب جراح قبلی از شرایط مناسبی برخوردار نیستند این دسته افراد نیاز به جراحی زیبایی بینی ترمیمی  دارند. جراحی ترمیمی بینی که به جراحی ثانویه معروف است با اصلاح ساختار قبلی بینی زیبایی مناسبی رادر چهره فرد ایجاد می کند.

در این گروکسانی قراردارند که قبلاً جراحی شده اند و یا از شکل بینی حاصله و یا از عملکرد بینی ناراضی هستند یعنی مشکل تنفس دارند جراحی زیبایی بینی ترمیمی به دلیل جراحی قبلی و وجود چسبندگی ها و تغییر شکل و ماهیت بافت ها از نوع جراحی سخت محسوب می شوند.

زمان جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی ترمیمی طولانی تر است و ممکن است جراح نیازمند تهیه بافت استخوانی ، غضروفی و حتی پوستی از جاهای دیگر بدن شخص باشد به اعتقاد دکتر صوفی زاده جراح در انتخاب این افراد باید حوصله و وسواس خاصی به خرج دهد و همه مشکلات مفروض را توضیح داده و سطح توقع بیماران را بسنجد. گاهی برخی ضایعات در این افراد غیر قابل اصلاح است.  لذا در انتخاب این گروه برای جراحی زیبایی بینی ، جراح علاوه بر علم و مهارت باید وجدان خود را هم قاضی کند.و در صورتی که می داند از پس این جراحی برنمی آید، بیمار را به همکاران با تجربه تر ارجاع دهد.  دکتر صوفی زاده اقرار می نماید که تا به حال چند مورد را که ضایعات وسیع ناشی از جراحی های قبلی توسط همکاران دیگر را ویزیت نموده با توجه به جمیع مسائل از انجام جراحی آنها خودداری نموده و به بیمار توضیح داده است بهتر است به همکاران با تجربه بالاتر مراجعه نمایند.

تصاویر زیر نمونه کار هایی از جراحی زیبایی بینی ترمیمی می باشند که توسط دکتز صوفی زاده انجام شده است. ایشان در تلاش اند بهترین نتیجه ممکن را در ظاهر بیماران خود خلق کنند و زیبایی فرد را افزایش دهند.

در مجموع این جمله بارها از آقای دکتر صوفی زاده شنیده شده که ایشان هیچ محدودیتی برای انجام جراحی و تکنیک های آن ندارند و به عبارتی ناممکنی از نظر تکنیکی وجود ندارد مگر آنکه  نوع آن روش را نیاموخته باشند و یا با توجه به جنس و نوع بینی بیمار برآورده کردن انتظارات آنها از نتیجه عمل غیر ممکن باشد”

روش جراحی زیبایی بینی ترمیمی

طول مدت جراحی معمولا در جراحی زیبایی بینی ترمیمی بیشتر از انواع دیگر جراح های بینی می باشد. چراکه جراح با بررسی درست جراحی بینی اولیه مشکلات بینی را اصلاح می کند. اگر جراحی ترمیمی بینی مربوط به قوز و انحراف بینی باشد معمولا جراحی به آسانی انجام می شود ولی در مشکلاتی از جمله فرورفتگی بیش از حد و یا  سر بالا بودن نیاز به تخصص و مهارت فراوانی در جراحی می باشد.

در این روش با توجه به میزان ترمیم جراحی زیبایی می تواند به روش های مختلفی انجام شود و اگر بافت از دست رفته بینی قابل جایگزین نباشد. از غضروف های دیگر اعضای بدن بیمار برای ترمیم استفاده می شود.

شما می توانید با مشاهده نمونه کارهای جراح در راستای انتخاب جراح قدم بردارید. تصاویر زیر نمونه کاری از جراحی ترمیمی می باشد برای مشاهده نمونه کار های بیشتر به گالری جراحی زیبایی بینی ترمیمی مرجعه کنید.

tarmimi-5

ویژگی بینی ترمیمی

 • دارای قوز و برجستگی بعد از عمل اولیه
 • دارای فرو رفتگی در بینی
 • دارای افتادگی در نوک بینی
 • سربالا بودن زیباد بینی

تصویرزیر نمونه کاری از دکتر صوفی زاده می باشد. بیمار تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته است و پس از جراحی و برداشتن چسب نتایج رضایت بخشی داشته است. فرورفتگی , کجی ودیگر ویژگی های بینی در جراحی اویه کاملا قابل ملاحظه می باشد که پس از جراحی ترمیمی وارد فوق اصلاح شده است.

هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی

هزینه جراحی زیبایی بینی ترمیمی معمولا بیش تر از سایر جراحی های بینی می باشد چرا که نیاز به مهارت بیشتری می باشد وطول درمان بیشتری نیز دارد. این نوع جراحی بینی

پیچیده و سخت می باشد و در بعضی مواقع ممکن است نتیجه دلخواه حاصل نشود.  در مجموع این جمله بارها از آقای دکتر صوفی زاده شنیده شده که ایشان هیچ محدودیتی برای انجام جراحی و تکنیک های آن ندارند و به عبارتی ناممکنی از نظر تکنیکی وجود ندارد مگر آنکه  نوع آن روش را نیاموخته باشند و یا با توجه به جنس و نوع بینی بیمار برآورده کردن انتظارات آنها از نتیجه عمل غیر ممکن باشد”

در ارزیابی رضایتمندی بیماران از نتیجه جراحی بینی می توان به چهار مورد رسید:

 •  بیمار از نتیجه عمل رضایت دارد و جراح هم از نتیجه حاصله راضی است.

این بهترین حالت ممکنه است و سبب شادی و اطمینان خاطر جراح و بیمار می گردد.

 •  بیمار از نتیجه عمل راضی است اما خود جراح رضایت کافی ندارد.

این نتیجه دید دقیق جراح به حاصل کارخود است و سبب افزایش علم و تجربه جراح می گردد.

 1.  بیمار از نتیجه عمل خود راضی نیست اما جراح رضایت دارد، این نتیجه عمدتاً ناشی از وسواس بیش از حد بیمار ، انرژی روانی منفی حاصل از گفته های اطرافیان است و شاید هم ناشی از کافی نبودن توضیحات حین مشاوره اولیه باشد.
 2. بیمار از نتیجه ناراضی است و جراح هم ناراضی است . که در این حالت با انجام جراحی ترمیمی بعدی توسط خود جراح اولیه یا توسط جراح دیگر می توان به نتیجه مطلوب رسید. دراین موارد جراح اولیه بهتر است با همکاران دیگر خود در این خصوص مشاوره کند تا بتواند بهترین کار ممکن را برای بیمار ناراضی خود انجام دهد.

دکتر صوفی زاده با مهارت فراوان توانسته است جراحی زیبایی بینی ترمیمی زیررا انجام دهد. همان طورکه در تصویر می بینید جراحی اولیه بینی بیمار رضایت بخش نبوده است و پس از جراحی زیبایی ترمیمی بینی نتایج رضایت بخشی برای بیمار حاصل شده است.


پرسش های ویژه  جراحی بینی ترمیمی

 • آیا بینی من نیاز به جراحی ترمیمی خواهد داشت؟

بستگی به شکل فعلی بینی شما و تجربه جراحی دارد در بیش از 95-90% موارد با یک نوبت جراحی مشکلات آن برطرف می شوند ولی حتی در بهترین مراکز و توسط برترین جراحان جهان بین 10-5% احتمال جراحی مجدد وجود دارد. در تجربه دکتر صوفی زاده این میزان 5-2% است. دکتر صوفی زاده با بررسی دقیق بینی و تصاویر رادیولوژی بیمار سعی بر این دارد که در اولین عمل بیمار نتیجه رضایت بخشی از عمل داشته باشد.

 • در چه صورتی دکتر صوفی راده جراحی بینی ترمیمی جراح دیگری را قبول میکند؟

معمولا دکتر صوفی زاده توصیه می کند برای جراحی ترمیمی بیمار نزد جراح اول خود مراجعه کند ولی در صورتی که بیمار تمایل به انجام عمل توسط دکتر صوفی داشته باشد. ایشان این عمل را انجام می دهد.

 • تاثیر پوست بینی من بر جراحی بینی چیست؟

یکی از عوامل تاثیر گذار بر نتیجه جراحی بینی جنس پوست بینی می باشد بر اساس پوست بینی نتیجه جراحی می تواند متفاوت باشد و جراحی پوست های معمولی معمولا بیشتر از جراحی بینی با پوست های ضخیم است.  . جراحی زیبایی بینی استخوانی معمولا آسان تر از جراحی بینی گوشتی می باشد.

 • آیا پس از جراحی بینی ترمیمی مشکلات جراحی بینی من رفع خواهد شد؟

موفقیت در جراحی ترمیمی سخت تر از جراحی اول می باشد و نتایج جراحی نیز به جراحی اول وابسته است. اگر در جراحی اول خود دارای مشکلاتی می باشید و از مشکلات تنفسی رنج می برید دکتر صوفی زاده سعی می کند مشکلات تنفسی شما را در جراحی بینی رفع کند.

 


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید