جراحی زیبایی بینی معمولی یا عمل بینی معمولی

در دسته بندی جراحی زیبایی بینی معمولی افرادی هستند که ضخامت پوست بینی آن ها در حد متوسط می باشد به طوری که از قابلیت ارتجاعی مناسبی برخوردار است و فرم دهی به بینی نیز آسان می باشد. در جراحی زیبایی بینی معمولی مشکلات نوک بینی و قوز بینی به راحتی برطرف می شود و بیمار می تواند چهره جذاب تری را تجربه کند.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

جراحی بینی معمولی با پوست متوسطنمونه کار جراحی بینی معمولی

جراحی زیبایی بینی معمولی

جراحی زیبایی بینی معمولی  شامل افرادی است که پوستی با ضخامت مناسب دارند و در کنار آن قوز بینی یا نوک بینی پهن و مشکلاتی از این دست دارند.این دسته مناسب ترین افراد جهت جراحی رینوپلاستی هستند و اکثراً رضایت کافی از نتیجه عمل خواهند داشت. در این نوع جراحی زیبایی بینی  نیز مانند دیگر جراحی ها تخصص جراح از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که اصلاح بینی در بینی معمولی باید با توجه به فاکتور های صورت انجام شود و کوچک کردن و شکل دادن بینی با توجه به اجزای کل صورت انجام شود. جراحی زیبایی بینی معمولی به دلیل داشتن پوست متوسط راحت تر از سایر جراحی ها می باشد چراکه پوست برخلاف بینی استخوانی از قابلیت ارتجاعی برخوردار می باشد و تناسب بین پوست، استخوان، غضروف به یک میزان می باشد.

این جراحی برخلاف پوست های نازک راحت تر می باشد چراکه جراح به راحتی می تواند عیوب ونامنظمی های حتی جزئی اسکلت بینی را پوشش دهد.  جراحی زیبایی بینی معمولی برخلاف بینی های گوشتی دارای پوست با ضخامت متوسط می باشند و معمولا مدت زمان کمتری برای عمل این نوع بینی احتیاج می باشد.

جراحی زیبایی بینی معمولی و کج

ویژگی بینی معمولی

  • دارای پوستی با ضخامت مناسب
  • دارای غضروف و استخوان مناسب
  • دارای قوز و یا پهن بودن بینی
  • تناسب میان پوست و استخوان

تصویر زیر نمونه ای از جراحی بینی معمولی می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است. بیمار به دلیل برخورداری از ضخامت پوست متوسط و غضروف جراحی رضایت بخشی داشته است و افتادگی  و قوز بینی رفع شده است.

هزینه جراحی زیبایی بینی معمولی

دکتر صوفی زاده همواره در تلاش است با آنالیز درست بینی بیماران خود هزینه های جراحی را کاهش دهد. هزینه جراحی زیبایی بینی معمولی به دلیل برخورداری از پوستی با ضخامت مناسب و وجود خاصیت ارتجاعی کمتر از جراحی زیبایی بینی استخوانی و کج می باشد. البته اگر بیمار دارای گرفتگی و یا پلیپ بینی باشد ومشکلاتی از این دسته داشته باشد هزینه جراحی افزایش می یابد.

هزینه جراحی زیبایی بینی معمولی

طریقه جراحی زیبایی بینی معمولی

طریقه جراحی زیبایی بینی معمولی مانند دیگر جراحی زیبا بینی با دوروش باز و بسته انجام می شود. در روش باز به دلیل ایجاد برش در تیغه بین سوراخ های بینی جراح دید بیشتری از استخوان بینی دارد و به راحتی می تواند استخوان بینی را شکل دهد. البته همواره جراح ممکت است با توجه به شرایط بیمار و نوع جراحی یکی از روشهای جراحی بینی را انتخاب کند.

اگرچه عیوب بسیاری از  بینی میتواند از روش جراحی زیبایی بینی به روش  بسته  هم رفع شود اما به نظر دکتر صوفی زاده  خطر بسیار ناچیز  (اثر زخم) برش بر روی بخش انتهایی تیغه بینی آنقدر مهم  نخواهد بود که بتوان از امکانات بهتر جراحی باز مثل دید بهتر، دقت بیشتر، تکنیک های اثر بخش تر،  و دسترسی بالای این روش به سادگی چشم پوشی کرد.

این تصویر یکی دیگر از نمونه کار های دکتر صوفی زاده می باشد. ایشان با بررسی های کافی و دقت جراحی بالا هنگام عمل توانسته است نتایج رضایت بخشی را برای بیمار به وجود آورد.

مدل جراحی بینی معمولی مردانه

معمولا آقایانی که می خواهند جراحی بینی انجام دهند از شکل بینی خود نگران هستند به طور مثال افرادی هستند که به دلیل قوز بینی از شکل بینی خود رنج می رنج می برند. این افراد می خواهند عمل بینی آن ها به صورت مردانه انجام شود تا شکل مناسبی در چهره آن ها ایجاد شود.

تصویر زیر نمونه ای از جراحی بینی معمولی دکتر صوفی زاده می باشد. همان طور که می بینید پس از جراحی ظاهر فرد بهبود یافته است و بینی فرد کاملا مردانه شده است .


سوالات متداول جراحی بینی معمولی

  • تفاوت انواع مدل های بینی در چیست؟

بینی افراد معمولا بر حسب نوع پوست بینی دسته بندی می شود معمولا افرادی که دارای بینی با پوست ضخیم می باشند در دسته بندی بینی گوشتی قرار می گیرند وافرادی که دارای پوست نازک می باشند در دسته بندی بینی استخوانی قرار می گیرند. معمولا نوع پوست بینی تاثیر بسزایی در نتایج جراحی بینی دارد.

  • آیا با جراحی، بینی می توان ورزش کرد؟

معمولا بیمار برای ورزش باید 1 ماه و حداقل 3 هفته صبر کند و پس از آن ورزش را شروع کند. در ابتدا باید ورزش های سبک و پیاده روی های ملایم را انجام دهد تا مشکلی پس ازجراحی بینی نداشته باشد.

  • آیا من کاندید مناسبی برای عمل می باشم؟

افراد بسیاری در مورد این موضوع از دکتر صوفی زاده سوال می پرسند به طور کلی می توان گفت اگر مشکلی خاصی نداشته باشید و در بینی خود دارای فرورفتگی ، برجستگی، انحراف، افتادگی و… می باشید جراحی بینی می تواند برای شما سودمند باشد.

  • آیا بینی من نیاز به عمل جراحی بینی ثانویه دارد؟

معمولا بعد از جراحی بینی اول مشخص می شود که جراح نیاز به جراحی بینی دارد یا خیر. درمرحله اول باید جراحی زیبایی بینی انجام شود تا پس از جراحی اگر مشکلی در بینی دیده میشود جراحی ترمیمی را انجام دهد. البته اگر جراحی بینی را توسط جراحی خبره انجام دهید نیاز به عمل جراحی بینی ثانویه نخواهید داشت

  • آیا افتادگی بینی من بعد از جراحی بینی بازخواهد گشت؟

بازگشت افتادگی بینی بسیار مربوط به جراح می باشد. اگر جراحی بینی توسط جراحی ماهر و توانا انجام شود و جراح استحکام سازی ساختمان بینی را به درستی انجام دهد افتادگی نوک بینی باز نخواهد گشت.

  • آیا بینی من بعد از عمل بینی قرینه خواهند بود؟

قرینه بودن بینی در اکثر موارد انجام می شود ولی در بعضی از مواقع به دلیل اینکه بینی فرد دارای انحراف می باشد این قرینه بودن به سختی ایجاد می شود . دکتر صوفی زاده با تخصص و دانش بالا یکی از بهترین ها در زمینه جراحی بینی می باشد.


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید