جراحی زیبایی بینی کج یا رینوپلاستی کج

بسیاری از افراد علاوه بر شکل نامناسب بینی و وجود قوز و یا افتادگی بینی دارای ظاهری کج در بینی خود می باشد که در اصطلاح نیاز مند جراحی زیبایی بینی کج هستند. این کجی بینی در مواقعی ناشی انحراف بینی و در بعضی از مواقع به دلیل شکل بینی می باشد. جراحی زیبایی بینی کج شکل متقارن در بینی ایجاد می کند.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

گالری بینی کچتصویر نیم رخ جراحی بینی کجنمونه کار جراحی بینی کج

جراحی زیبایی بینی کج

جراحی زیبایی بینی کج در این دسته افرادی قرار می گیرند که شکل ظاهری بینی کج است و چنانچه دقت شود، عدم تقارن در بخش های دیگر صورت هم وجود دارد یعنی رشد اسکلت صورت در این مراجعه کنندگان کاملا قرینه نیست.

اصلاح این بینی های کج  از موارد مشکل جراحی رینوپلاستی است و جراحی زیبایی بینی کج یکی از سخت ترین نوع جراحی می باشد. خصوصا اگر پوست بینی کلفت باشد شرایط عمل سخت تر می باشد. دکتر محمد صوفی زاده با تجربه بیش از 28 سال در کار طبابت موفق به کسب تجارب فراوانی در زمینه ی  جراحی زیبای بینی گردیده است و توانسته است انواع دسته بندی بینی را با مهارت بالا جراحی کند.

 به نظر شخص دکتر صوفی زاده هر جراحی قادر به  اصلاح این کجی  بینی ها نمی باشد. در این موارد جراح نیاز به  علم و تجربه بسیار و درک دقیق از فیزیولوژی و آناتومی بینی دارد و تکنیک های ویژه ای را می طلبد.

تصویر زیر نمونه ای از جراحی زیبایی بینی کج می باشد ، برای مشاهده نمونه کار های بیشتر به جراحی زیبایی بینی کج مراجعه کنید.

روش جراحی زیبایی بینی کج

روش جراحی زیبایی بینی کج مانند دیگر عمل های بینی به روش باز و بسته انجام می شود. در این جراحی پزشک باید از ویژگی های بینی بیمار آگاه باشد تا در کنار اصلاح کجی بینی بتواند مشکلات دیگر بینی را اصلاح کند. درمان این نوع بینی ها معمولا سخت و زمان بر می باشد خصوصا اگر پوست بینی بیمار دارای پوست نازک و کلفت باشد کار جراح سخت تر می شود. جراحی زیبایی بینی کج اگر توسط جراح مجربی انجام شود می تواند نتایج رضایت بخشی داشته باشد.

تصویر زیر نمونه کاری ازجراحی زیبایی بینی کج دکتر صوفی زاده می باشد. همان طور که می بینید در این تصویر اقتادگی بینی به همراه کجی بینی رفع شده است و جلوه ای زیبا در بینی ایجاد شده است. برا مشاهده سایر نمونه کار های جراحی زیبایی بینی کج می توانید به گالری تصاویر مراجعه کنید.

میزان موفقیت پس از جراحی زیبایی بینی کج

افرادی که جراحی زیبایی بینی کج انجام می دهند نگران می باشند که کجی بینی آن ها از بین نرود و نیاز به عمل ثانویه داشته باشند. پاسخ به این صورت است که میزان موفقیت پس از جراحی بینی کج به جراح بستگی دارد که چه میزان در این نوع عمل مهارت داشته باشد. اگر تمامی مراحل عمل به درستی انجام شود و بیمار نیز مراقبت های بعد از عمل را نیز به درستی انجام دهد. پس از این نوع جراحی کجی بینی به راحتی برطرف می شود.

در مواقعی بینی کجی بینی بیمار بسیار می باشد که در جراحی بینی اولیه تا حدودی قابل اصلاح می باشد. دکتر صوفی زاده یکی از بهترین جراحان بینی ایران می باشد که در جراحی زیبایی بینی کج مهارت ویژه ای دارد. تصویر زیر نمونه ای از عمل بینی کج دکتر صوفی زاده می باشد.

 

ویژگی بینی کج

  • دارای انحراف
  • عدم تقارن
  • ایجاد مشکلات تنفسی
  • گرفتگی بینی
  • ایجاد ناهماهنگی در ظاهر فرد

ویژگی بینی کج

هزینه جراحی زیبایی بینی کج

هزینه این نوع جراحی بیشتر از جراحی بینی معمولی می باشد. پزشک جراح باید با دقت لازم جراحی را انجام دهد تا بتواند جراحی بینی کج را به درستی انجام دهد. در بعضی مواقع دیده شده است که بیمار دارای بینی گوشتی و استخوانی کج می باشد که  این صورت هزینه و طوب مدت جراحی افزایش می یابد. البته دکتر صوفی زاده در تلاش است با

تشخیص درست و دقت بسیار بالا و بررسی درست تصاویر رادیولوژی هزینه های بیمار را تا حد امکان کاهش دهد و

در تصویر زیر جراحی زیبایی بینی کج بر روی بیمار انجام شده است. کجی بینی رفع شده است و با توجه به معیار ها بیمار ویژگی های بینی اصلاح شده است. شما می توانید با مراجعه به بخش گالری نمونه کار های قبل و بعد عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی و کج را مشاهده کنید.


سوالات بیماران درمورد جراحی بینی کج

  • بینی من از چه نوعی می باشد؟

نوع بینی بر اساس جنس پوست افراد و نسبت بخش غضروفی به استخوانی و جنس و توان غضروف به سه نوع بینی معمولی، بینی استخوانی و بینی گوشتی دسته بندی می شود که پس از مشاوره اولیه این مشخص خواهد شد. هر یک  از سه دسته می تواند با دسته بینی کج ترکیب شود و شرایط عمل را سخت تر کند. به طور مثال جراحی زیبایی بینی گوشتی که دارای انحراف می باشد سخت تر از جراحی بینی معمولی است. و جراحی زیبایی بینی استخوانی نیز آسان تر از جراحی زیبایی گوشتی می باشد.

  • پس از چه مدت می توانم برای جراحی بینی مجدد اقدام کرد؟

برای جراحی بینی مجدد بیمار باید به مدت  سال صبر کند تا تورم بینی به طور کلی از بین برود و نتایج جراحی بینی قبلی به شکل مناسب نمایان شود.

  • تا چه حدی کجی بینی من قابل اصلاح است ؟

میزان انحراف بینی بستگی بسیاری به فرم بینی ، نوع پوست و موارد دیگر دارد. البته دکتر صوفی زاده در تلاش است جراحی بینی کج را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

  • آیا من بعد از جراحی زیبایی بینی کج مشکلی خواهم داشت؟

پس از جراحی بینی کج مشکل تنفسی شما برطرف خواهد شده و به راحتی می توانید نفس بکشید. البته انجام این جراحی نیز مانند سایر جراحی ها به تخصص و مهارت جراح بستگی دارد.


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید