تزریق چربی لب یا تزریق ژل لب

یکی از روش های نوین حجم دهی به صورت و جوانسازی پوست تزریق چربی لب یا زیر پوست صورت است. داشتن لب های برجسته و حالت دار یکی از نشانه های بارز زیبایی صورت است. همچنین فاصله بین لب و بینی هم باید متناسب با کل صورت باشد. بطوریکه از زیر بینی تا چانه را به شکل سه بخش تقسیم کنیم که این بخش باید یک سوم آن را اشغال کند. چنانچه این معیارها وجود نداشته باشد و در ساختار چانه رعایت نشده باشد می توان با استفاده از فیلرها، انواع جراحی ها،و یا انواع پروتز هاو تزریق چربی لب به این هدف دست یافت.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

نمونه کار تزریق چربی لب

تزریق چربی لب

تزریق چربی لب یکی دیگر از زیر شاخه های جراحی زیبایی صورت می باشد که به هدف حجم دهی به ساختار لب ها صورت بگیرد. داشتن لب های برجسته و حالت دار یکی از نشانه های بارز زیبایی صورت است. همچنین فاصله بین لب و بینی هم باید متناسب با کل صورت باشد. بطوریکه از زیر بینی تا چانه را به شکل سه بخش تقسیم کنیم که این بخش باید یک سوم آن را اشغال کند. چنانچه این معیارها وجود نداشته باشد و در ساختار چانه رعایت نشده باشد می توان با استفاده از فیلرها، انواع جراحی ها،و یا انواع پروتز هاو تزریق چربی لب به این هدف دست یافت.

روش های مختلفی برای تزریق چربی لب وجود دارد. در افرادی که حجم لب ها کم است با تزریق مواد حجم دهنده می توان لب های زیباتری ایجاد کرد که امروزه آسانترین روش تزریق ژل در لب است که این امر تحت بی حسی موضعی قابل انجام است . نکته بسیار حائز اهمیت انتخاب ژل مناسب و با کیفیت و استاندارد می باشد تا بتوان با اطمینان خاطر به هدف خود دست یابیم. حجم دهنده ی دیگر جهت لب ها چربی است، که بافت چربی از ناحیه شکم و یا ران خود بیمار تهیه شده و پس از مراحل پالایش حجم مناسبی از آن در لب های شخص تزریق می شود.نکته قابل توجه دیگر در مورد حجم دهنده ها نیاز به تکرار آنها در فواصل خاصی می باشد

روش دیگر حجم دادن لب استفاده از پروتزهای لب است که نوع “خیلی نرم” و “نرم” دارند و هر دو نوع با بی حسی موضعی قابل انجام  خواهند بود.در ضمن میتوان برای افرادی که که فاصله بین بینی و لب آنها زیاد است برای ایجاد تناسب بهتر در ترکیب بندی صورت بخشی از پوست این منطقه را برداشت.

تصاویر زیر نمونه از تزریق چربی لب با استفاده از ژل می باشد که توسط دکتر صوفی زاده انجام شده است. دکتر صوفی زاده در تلاش است زیبایی مناسبی را در چهره افراد ایجاد کند و رضایت بیمار را فراهم نماید. همان طور که می بینید پس از تزریق ظاهری حجیم در لب ها به وجود آمده است.

مزایای تزریق چربی لب

امروزه استفاده از پرکننده های فیلری  بسیار رواج یافته است و یکی از روش های متداول حجم دهی به لب ها می باشد. امروزه انواع مختلفی از ژل  ها و فیلر ها برای تزریق چربی موجود می باشد که متداول ترین آن ها اسید هیالورونیک  می باشد.

تزریق چربی لب موجب برجسته شدن گونه های می شود و تاثیر بسزایی در زیبایی دارد.   اثرات معمولا حدود شش ماه است و بعد از 6 ماه بیمار برای تمدید تزریق چربی لب باید به جراحان زیبایی مراجعه کند.  به طور کلی مزایای تزریق چربی لب عبارت است از:

  • افزایش زیبایی و حجیم شدن لب
  • کنترل میزان تزریق توسط جراح
  • عدم وجود واکنش های آلرژیک
  • تغییر شکل لب
  • ایجاد ساختارمناسب در لب
  • حجم دهی به لب

مزایای تزریق چربی لب

هزینه تزریق چربی لب

هزینه تزریق چربی لب با توجه به نوع ژل و چربی مورد استفاده متفاوت می باشد. در بعضی از مواقع بیمار تمایل دارد تا از نواحی دیگر بدن چربی برداشته شود که به نسبت فرایند زمانبر تری می باشد. نوع جراح ، شهر و کشور و دیگر عوامل بر هزینه تزریق چربی لب تاثیر دارد . به طور کلی می توان گفت اگر قصد انجام جراحی زیبایی را دارید با آگاهی و دانش کافی در راستای این نوع جراحی زیبایی گام بردارید تا عوارض انواع جراحی زیبایی را تا حد امکام کاهش دهید.

 


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید