معاینه بعد از جراحی بینی

اگر به مطب دکتر صوفی زاده برای جراحی بینی مراجعه کرده باشید و در جلسه مشاوره با ایشان صحبت کرده باشید بدون شک مشاهده کردهاین که بیماران بسیاری برای معاینه بعد از جراحی بینی به مطب دکتر صوفی زاده مراجعه می کنند. دکتر صوفی زاده یکی از بهترین متخصصان زیبایی است که در زمینه  جراحی بینی ، پلک ، صورت و… فعالیت می کند. نکته مثبتی که وجود دارد این است که ایشان همواره قبل و بعد از جراحی بینی اطلاعات لازم را در اختیار بیماران قرار می دهد تا بیماران هیچگونه اضطرابی بعد از جراحی نداشته باشند.

جلسه مشاوره معاینه بعد از جراحی بینی

در جلسه مشاوره معاینه بعد از جراحی بینی دکتر صوفی با دقت به سخنان شما گوش می دهد و سوالات شما را پاسخ خواهد دارد. ایشان با معاینه داخل بینی شکل کلی بینی را بررسی می کنند و جای بخیه ها ، تیغه بینی و شکل کلی بینی را بررسی می کند تا بیمار مشکلاتی نداشته باشد. اگر بینی فرد مشکی داشته باشد به طور مثال برجستگی داشته باشد ، دکتر صوفی زاده با ارائه راهکاری مشکلات بینی را برطرف می کند.

سوالات شما در ه معاینه بعد از جراحی بینی

سعی کنید اگر بینی شما دارای مشکلاتی می باشد مشکلات فوق را به جراحتان درمیان بگذارید. شما می توانید سوالات زیر را بعد از جراحی بینی مطرح کنید:

برای خشکی بینی خود چه کنم؟

آیا تزریق برای بینی من لازم است

شست شوی بیینی به چه صورت باشد.

در ویدیو آموزشی زیر دکتر صوفی زاده پاسخ کلیه سوالات شما را بعد از جراحی بینی خواهد داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 17 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید