پایین انداختن سر بعد از عمل بینی

رابطه ی پایین انداختن سر و افتادگی بینی بعد از عمل

بینی به عنوان یکی از مهمترین اجزای صورت که نقش بسزایی در جذابیت چهره دارد باعث شده است تا تمایل افراد برای جراحی آن و افزایش زیبایی کلی صورت بالا برود. ولی باید دقت داشته باشید برای داشتن یک بینی زیبا و جذاب و گرفتن یک نتیجه ی خوب از عمل جراحی باید در انتخاب جراح خود نهایت دقت را به عمل آورید. چون اولین قدم برای کسب بهترین نتیجه از عمل بینی انتخاب جراح خوب و متبحر میباشد. در قدم بعدی رعایت نکات مراقبتی بعد از عمل جراحی می باشد که نقش بسیار حائز اهمیتی در نتیجه ی عمل ایفا میکند. یکی از مهمترین نکاتی که باید در نظر بگیرید عدم پایین انداختن سر به پایین بعد از عمل بینی است. در این مقاله تلاش ما بر این است که اطلاعاتی در زمینه بالا نگه داشتن سر بعد از عمل بینی در اختیار کاربران قرار دهیم.

پایین انداختن سر بعد از عمل افتادگی نوک بینی

ایجاد افتادگی در نوک بینی بعد از عمل بینی

معمولا بعد از عمل جراحی بینی افراد با برخی مشکلات رو به رو میشوند که یکی از مهمترین این مشکلات افتادگی نوک بینی میباشد. افتادگی بینی معمولا بعد از گذشت مدتی بعد از عمل اتفاق میفتد که اصلی ترین دلیل آن پایین انداختن سر بعد از عمل بینی است. بروز این مشکل به ویژگی های ساختاری چهره ی فرد بستگی دارد. یعنی هنگامی که بینی افتادگی پیدا کند درواقع زاویه ی بین لب بالا و بینی کمتر میشود و این مشکل ممکن است در برخی افراد به طور واضح بروز کند و حال اینکه در برخی از افراد چندان به چشم نیاید.

طریقه ی صحیح نگه داشتن سر بعد از عمل

افتادگی بینی یکی از شایع ترین عوارض بعد از جراحی میباشد که به دلیل پایین انداختن سر بعد از عمل جراحی بروز میکند ولی نقش پزشک دراین عارضه نیز بسیار مهم و تاثیر گذار میباشد. چراکه اگر جراح در کار خود تخصص و مهارت کافی را نداشته باشد ممکن است  عملیات لیفتینگ یا کاهش بافت بینی به درستی انجام نشده و غضروف های پشتیبان ضعیف شوند که این امر در نهایت باعث افتادگی نوک بینی خواهد بود.

پایین گرفتن سر بعد از عمل پایین انداختن سر عوارض پایین انداختن سر بعد از عمل

 نکته:

در روش های جدید جراحی بینی ممکن است پایین انداختن سر بعد از عمل تاثیر چندانی در نتیجه ی عمل نداشته باشد.

در هر صورت پایین انداختن سر بعد از عمل بینی ممکن است سبب بروز این عارضه شود بنابراین رعایت نکات مراقبتی که پزشک بعد از عمل در اختیار شما قرار میدهد در نتیجه گیری بعد از عمل بسیار موثر و حائز اهمیت است.

مدت زمان لازم برای بالا نگه داشتن سر بعد از عمل

عدم پایین انداختن سر بعد از عمل فقط مختص زمانی که بیدار هستید نیست و در هنگام خواب هم باید این مسئله را رعایت کنید. به این صورت که با قرار دادن بالش اضافه زیر سرتان باید سرتان را بالاتر از بدنتان قرار دهید. بنابراین این بسیار مهم است که چه در طول روز و چه موقع خواب دقت داشته باشید که سرتان بالاتر از بدنتان قرار بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید