تصاویر طناز طاطبائی قبل و بعد از عمل

امروزه جراحی بینی یکی از رایج ترین عمل های جراحی زیبایی به حساب می آید که اکثر مردم مایل به انجام آن هستند. طناز طباطبائی یکی از بازیگرانی است که اقدام به انجام عمل جراحی بینی کرده است. جراحی بینی در میان بازیگران گاهی با حواشی بسیاری رو به رو میشود و گاها بازیگران بدون وجود هیچ گونه ایراد ظاهری یا نقص تنفسی اقدام به جراحی بینی میکنند. در ادامه شما تفاوت بین تصویر قبل و بعد از عمل بینی طناز طباطبائی را مشاهده میکنید.

 

عمل بینی طناز طباطبائی جراحی بینی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. ادمین

  سلام. گچی که روی بینی قرار داده می شود از حرکت و تحریک پذیری بینی جلوگیری می کند. گچ بینی بعد از گذشت یک هفته از روی بینی برداشته می شود

  پاسخ
 2. منیژه منفرد

  سلام. وقت بخیر. باورم نمیشه. بینی انقدر میتونه چهره رو جذاب کنه

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. وقت بخیر. تصاویر طناز طباطبایی قبل و بعد از عمل میتواند نشان دهنده ی تاثیر عمل بینی باشد. ممکن است خیلی ها مانند خانم طباطبائی چهره زیبایی دارند و با جراحی بینی بر زیبایی چهره افزوده میشود.

   پاسخ

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید