دکتر محمد صوفی زاده
دکتر محمد صوفی زاده

دکتر محمد صوفی زاده

دکتر محمد صوفی زاده فارغ التحصیل دانشگاه پهلوی ، از شعب دانشگاه پنسیلوانیا در ایران هستند و ایشان تقریباً در تمام آزمون ها جزو رتبه های برتر کشور بودند.

این پزشک حاذق و صاحب تجربه پس از تکمیل دوره تحصیل خود ، سال ها بعنوان پزشک داخلی به مداوای بیماران مشغول به فعالیت بوده و خدمات خود را در بخش اورژانس داخلی ، قلب و کودکان ارائه می دادند. در دوره جنگ تحمیلی نیز بعنوان یک پزشک متعهد در خط مقدم ، در عملیات های مختلف ، وظیفه خطیر مداوای مجروحان جنگی را بر عهده گرفته بودند.

دکتر صوفی زاده، تحصیلات خود را در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن ادامه داده و دوره تحصیل شان را در دانشگاه تهران به پایان رساندند.

سپس با کسب بورد تخصصی ، بعنوان هیات علمی دانشگاه پزشکی لرستان به فعالیت خود ادامه دادند و بعد از انتقالی گرفتن به تهران ، در فیلد جراحی پلاستیک بینی و صورت ، به کار خود ادامه دادند.

دکتر صوفی زاده با داشتن نزدیک به چهار دهه سابقه طبابت و حدود سه دهه سابقه فعالیت در شاخه تخصصی جراحی بینی و صورت ، جزو جراحان به نام و چهره های شناخته شده و پیشکسوت در این حوزه محسوب می شوند و آمار بیش از 26000 جراحی زیبایی خصوصاً عمل بینی را در رزومه کاری خود ثبت کرده اند.

1357 – ورود به دانشگاه پهلوی شیراز (علوم پزشکی شیراز) با رتبه ی بالای کشوری
1366 – فارغ التحصیل از دانشگاه و شروع با امر طبابت در امور داخلی و کسب تجربه در این زمینه
1377 – ورود به دانشگاه علوم پزشکی تهران در رشته گوش،گلو و بینی
1381 – فارغ التحصیلی از دانشگاه و اخذ بورد تخصصی با رتبه 3
1381 – آغاز کار به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان
1384 – انتقال به تهران و فعالیت در رشته تخصصی خود با گرایش جراحی زیبایی صورت و بینی

  • عضو جامعه جراحان ایران
  • عضو انجمن گوش و حلق و بینی ایران
  • عضو جامعه رینولوژی ایران
  • عضو انجمن جراحان اروپا
درباره پخش ویدیو دکتر صوفی زاده

دکتر محمد صوفی زاده