2022/04/24 4 175 عمل جراحی بینی

عمل بینی با نوک گرد

امروزه هم اقایان هم بانوان بدنبال اصلاح بینی برای داشتن ظاهری بهتر هستند تا جذابیت چهره ی خود را دو چندان کنند. پزشک با توجه به بینی اصلاحات لازم را برای بینی انجام میدهد. ولی یکی از ایرادات بینی مشترک بین اکثر افراد داشتن بینی گرد است. حتی میتوان گفت در منطقه ی جغرافیایی آسیا، این اشکال به وفور به چشم میخورد. بینی نوک گرد یکی از ایراداتی است که در چهره خیلی واضح دیده میشود و جلب توجه میکند و از آنجایی که درست در قسمت کانونی صورت قرار دارد مانع از دیده شدن زیبایی چشم ها میشود. بنابراین اصلاح فرم بینی تغییر زیادی در چهره ایجاد خواهد کرد. علاوه براین لب ها و خطوط فک نیز بعد از جراحی بینی بیشتر خودنمایی میکنند.

نوک بینی گرد جراحی نوک بینی گرد

انواع نوک بینی گرد

غضروفی

ترمیمی 

نژادی

 • نوک بینی گرد غضروفی

در بعضی از بینی های نوک گرد  قسمت نوک بینی غضروفی است که اندازه ی غضروف های جانبی قسمت پایین به شکل برجسته ( به علت شل بودن و ضعف غضروف های پایینی) ظاهر شده است. این غضروف ها پهن و قوی هستن و توانسته اند پوست بینی را نیز به سمت بیرون فشار دهند.

 • نوک بینی گرد ترمیمی

جراحی ترمیمی زمانی صورت میگیرد که طی جراحی اولیه نتیجه مورد نظر حاصل نشده باشد و نیاز به رفع خطاهای جراحی باشد و یا مشکلاتی که در پی عدم مراقبت درست بعد از جراحی بوجود آمده است انجام میشود. در طی جراحی ترمیمی اسکار بینی برداشته میشود و برای استحکام بخشی به بافت استخوانی بینی از غضروف دنده یا گوش و یا سپتوم غضروفی به عنوان جایگزین حمایتی استفاده میشود.

 • نوک بینی گرد نژادی

در این نوع از بینی نوک بینی غضروف ضعیف و شلی دارد که جراح برای استحکام بخشی به آن از غضروف پشتیبان استفاده میکند. البته  بهترین روش برای رفع این ایراد اصلاح چربی نوک بینی و غضرف ضعیف آن قسمت است که باید به روش جراحی باز انجام شود. چرا که در روش بسته جراح بینی دیدی کافی برای رفع نواقص و ایرادات را ندارد.

جراحی نوک گرد بینی بینی گرد مردان جراحی نوک بینی گرد مردان

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

  • مدیر سایت

   با سلام . برای کسانی که نوک بینی آن ها گرد است و ساختار بینی شان به غیر از نوک بینی هیچ اشکالی ندارد ، بهترین روش برای این افراد جراحی به روش باز می باشد.

   پاسخ دادن
 1. نصیری

  سلام.وقتتون بخیر. ببخشید خواستم بپرسم هزینه جراحی بینی نوک گرد فرقی با بقیه انواع جراحی بینی داره؟

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما دوست عزیز. در پاسخ به سوال شما باید بگوییم که تمام انواع جراحی زیبایی قیمت های متفاوتی درمورد افراد مختلف دارد. یعنی تعرفه ی معینی نمیتوان برای جراحی زیبایی در نظر گرفت و اعلام کرد.

   پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید