عکس قبل و بعد بینی غضروفی توسط دکتر صوفی زاده

بینی هر فرد حالت و فرم متفاوتی نسبت به دیگری دارد و در افراد مختلف به شکل های متفاوت است. در برخی موارد فرم بینی استخوانی میباشد و یک لایه پوست نازک روی آن قرار گرفته است که به این نوع بینی، بینی غضروفی گفته میشود چرا که میزان بافت غضروف نسبت به بافت گوشتی کمتر است. جراحی بینی استخوانی ساده ترین نوع جراحی بینی میباشد و میتوان تغییرات زیادی روی بینی ایجاد کرد. هزینه ی جراحی بینی در همه ی انواع بینی یکسان است ولی با توجه به نوع بینی و میزان سختی عمل این مبلغ ممکن است کم یا زیاد شود. در ادامه با چند نمونه از عکس های قبل و بعد از عمل بینی غضروفی توسط دکتر صوفی زاده آشنا خواهید شد.

عوارض جراحی بینیبینی غضروفی بینی غضروفی مردانهجراحی بینی مردان عمل بینی قوز بینی

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. مائده حیدری

  سلام. آیا برای کاهش ورم بینی بعد از جراحی راهی پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
 2. مدیر

  سلام. ورم بعد از عمل طبیعی خواهد بود و در تمام بیماران ایجاد می گردد. در صورتی که اقدامات انجام شده در جراحی بینی گسترده باشد ، همچنین بینی گوشتی بعد از عمل ، ورم بیشتری خواهد داشت. میزان ورم ایجاد شده با توجه به جنس و ضخامت پوست افراد متفاوت است. برای کامل از بین بردن ورم راهی وجود ندارد. تنها با گذشت زمان کم می شود و بهبود می یابد. می توان با استفاده از ماساژ موضعی و کمپرس سرد، زمان بهبودی ورم را کوتاه تر نمود

  پاسخ
 3. کامیاب

  سلام عمل بینی غضروفی چه تغییری میتواند در صورت ایجاد کند؟

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. با توجه به عکس قبل و بعد بینی غضروفی توسط دکتر صوفی زاده میتوانید ببینید که جراحی بینی غضروفی چه تاثیر بسزایی در ایجاد یک چهره ی جذاب دارد. از آنجاییکه بینی در نقطه ی کانونی صورت قرار گرفته است، زیبایی بینی میتواند با عث ایجاد زیبایی در کل چهره شود.

   پاسخ
 4. برکات

  سلام. آیا اقای دکتر صوفی زاده فقط جراحی بینی غضروفی انجام میدهند؟

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. وقت بخیر. خیر دکتر صوفی زاده تمامی مدل های بینی را جراحی میکنند. در مقاله ی ارائه شده صرفا به معرفی عکس قبل و بعد بینی غضروفی توسط دکتر صوفی زاده اشاره شده است.

   پاسخ

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید