عکس قبل و بعد جراحی بینی شبنم قلی خانی

امروزه همه به دنبال کسب زیبایی هستند و مخصوصا با پیشرفت علم جراحی زیبایی میل و رغبت افراد برای دستیابی به یک چهره ی بهتر با رفع ایرادات ظاهری صورت بالا رفته است. بنابراین این امری کاملا طبیعی میباشد که که عمل های جراحی زیبایی و مخصوصا عمل جراحی بینی طرفداران بسیار زیادی داشته باشد. علاوه بر مردم عادی بازیگران و هنرمندان نیز به انجام عمل جراحی زیبایی روی آورده اند. در پایین تصاویری از عکس قبل و بعد از عمل بینی خانم شبنم قلی خانی را به شما نشان خواهیم داد.

شبنم قلی خانی                                   بینی شبنم قلی خانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. مدیر سایت

  سلام. عموماً به افرادی که تحت عمل زیبایی بینی قرار می گیرد، توصیه می شود در طی دو ماه اول مراقب خندیدن باشند، زیرا ساختار بینی هنوز استحکام کافی را بعد از عمل ندارد

  پاسخ
 2. قدیری

  سلام. وقت بخیر عکس قبل و بعد از جراحی بینی شبنم قلی خانی در مطب دکتر صوفی زاده گرفته شده؟ یعنی منظورم اینه دکتر صوفی زاده عمل بینی خانم قلی خانی رو انجام دادن؟

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. وقت بخیر. خیر جراحی بینی خانم قلی خانی توسط دکتر صوفی زاده انجام نشده است.

   پاسخ
 3. مشکاتی

  سلام. از انصاف نگذریم عکس قبل و بعد جراحی بینی خانم شبنم قلی خانی هردو چهره ی جذابی دارن. ولی خب بعد از عمل جذاب تر شدن.

  پاسخ
  • مدیر سایت

   سلام. وقت بخیر. از آنجاییکه بینی در مرکز صورت قرار دارد بنابراین جراحی بینی میتواند تاثیر بسزای در زیبایی چهره داشته باشد.

   پاسخ

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید