عکس جراحی بینی

اخیرا جراحی بینی به یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی تبدیل شده است که از تمام اقشار جامعه اعم از مرد و زن در صدد انجام این عمل زیبایی بر آمده اند. از آنجایی که به جرات میتوان گفت بینی یکی از اساسی ترین و مهم ترین اجزای صورت به حساب می آید بنابراین هرگونه تغییر و زیباسازی ظاهری در آن میتواند نقش بسزایی در زیبایی و بالا رفتن اعتماد به نفس فردی دارد. اشکال در ظاهر بینی ممکن است به طور مادر زادی یا در اثر سانحه یا ضربه ایجاد شده باشد. عمل جراحی بینی معمولا به دو روش جراحی باز و جراحی بسته صورت میگیرد که دکتر بعد از معاینه و بررسی آناتومی صورت یکی از این دو روش را برای جراحی انتخاب میکند. در زیر نمونه عکس جراحی بینی دکتر صوفی زاده را مشاهده میکنید.

جراحی بینی عمل دماغ عمل بینی دکتر صوفی زادهعمل جراحی بینی بینی فانتزی مردانه فانتزی مردانه بینی عروسکی بینی عروسکی بانوان

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید