عکس قبل و بعد عمل بینی احسان علیخانی

امروزه یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی که تمامی اقشار جامعه به آن روی می آورند جراحی بینی میباشد که ای جراحی میتواند دستخوش تغییراتی در ساختمان استخوان بینی قرار بگیرد و شکل ظاری بینی به طور کامل تغییر کند. بازیگران اعم از مرد و زن نیز از این قافله جا نمانده اند و به انجام عمل جراحی بینی اقدام کردند. یکی از مشهورترین نفراتی که در زمینه ی جراحی بینی اقدام کرده است احسان علیخانی میبادش که بعد از جراحی بینی ترکیب خوش فرمی در حالت چهره اش ایجاد شده است.

علیخانی احسان علیخانی

دکتر محمد صوفی زاده

این پزشک حاذق و صاحب تجربه پس از تکمیل دوره تحصیل خود ، سال ها بعنوان پزشک داخلی به مداوای بیماران مشغول به فعالیت بوده و خدمات خود را در بخش اورژانس داخلی ، قلب و کودکان ارائه می دادند. در دوره جنگ تحمیلی نیز بعنوان یک پزشک متعهد در خط مقدم ، در عملیات های مختلف ، وظیفه خطیر مداوای مجروحان جنگی را بر عهده گرفته بودند.

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محنا قلی زاده
محنا قلی زاده
9 ماه قبل

سلام. خسته نباشید. با دیدن عکس قبل و بعد از عمل بینی احسان علیخانی یه سوال برام پیش اومد. چه مسئله ای باعث شده است که جراحی بینی انقدر طرفدار داره؟

مدیر سایت
مدیر سایت
9 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. با در نظر گرفتن این مسئله که بینی در نقطه ی کانونی صورت قرار دارد با زیبایی بینی چهره زیباتر میشود

درگاهی
درگاهی
6 ماه قبل

سلام. وقت بخیر. با مقایسه ی عکس قبل و بعد از عمل بینی احسان علیخانی ، فک میکنم تغییر چندانی هم نداشتن

مدیر سایت
مدیر سایت
6 ماه قبل
پاسخ به  درگاهی

سلام. وقت شما هم بخیر. با توجه به قوز ملایمی که قبل از عمل وجود داشته، میتوان اینطور در نظر گرفت که جراحی بینی سبب تاثیر در زیبایی چهره شده است

دکتر محمد صوفی زاده