عکس قبل و بعد عمل نیوشا ضیغمی

یکی از هنرمندان بانوی ایرانی که عمل بینی انجام داده است نیوشا ضیغمی یمباشد. نیوشا ضیغمی از جمله افرادی میباشد که عمل جراحی ترمیمی بینی انجام داده است. چرا که در تجربه ی اول جراحی بینی با از بین رفتن بافت بینی دچار مشکلات تنفسی شد و در عمل جراحی ترمیمی با پیوند غضروف مشکلات تنفسی وی بهبود یافت و البته بینی زیباتری برای ایشان به ارمغان آورد. در ادامه به عکس قبل و بعد از عمل نیوشا ضیغمی توجه نمایید.

جراحی بینی زنان جراحی بینی نیوشا ضیغمی

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. مدیر

  سلام. تفاوت بین عمل زیبایی بینی بسته و باز از نظر ظاهری در ایجاد برش در تیغه وسط بینی است. وقتی به هنگام جراحی، پوست بینی بلند می شود به آن عمل باز می گویند اما در عمل بسته، برش در حاشیه داخلی قرار می گیرد و از بیرون برشی داده نمی شود.
  از روش بسته عملا کمتر استفاده می شود. دلیل آن این است که در عمل بسته صدمه زدن به بافتهای ساپورتیو و حمایت کننده بیشتر است بنابراین عوارض این عمل نسبت به عمل باز بیشتر است.

  پاسخ دادن
 2. مهربان

  عکس قبل و بعد زا عمل نیوشا ضیغمی خیلی متفاوته و زیباییشون و دو چندان کرده.

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت

   سلا. بله . از انجاییکه بینی در نقطه ی کانونی صورت قرار دارد اگر زیبا و متقارن باشد باعث جذابیت دو چندان چهره میشود.

   پاسخ دادن
 3. رها معتمد

  سلام. عکس قبل و بعد از عمل نیوشا ضیغمی کاملا تاثیر بینی را در زیبایی نشون میده هرچند خود خانم ضیغمی زیبا هستن. ولی عمل بینی باعث زیبایی بیشترشون شده

  پاسخ دادن
  • مدیر سایت

   سلام. وقت بخیر. بینی در مرکز صورت قرار گرفته و طبیعتا زیبایی بینی میتواند بر زیبایی چهره تاثیر بسزایی داشته باشد.

   پاسخ دادن

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید