ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

همان طور که می دانید یکی از مراقبت هایی که همه بیماران باید بعد از عمل بینی داشته باشند ماساژ بینی بعد از جراحی بینی می باشد. ماساژ بینی یکی از نکات کلیدی بعد از جراحی بینی می باشد که باید توسط جراح بینی تان به شما آموزش داده شود چرا که هر بینی ماساژ مخصوص به خود را دارد. ساختار های مختلف بینی و ویژگیهای بینی هر فرد متفاوت می باشد و هر فردی ماساژ بینی مخصوص به بینی خود را پس از جراحی بینی دارد.

هر بینی ماساژ مخصوص به خود را دارد در نتیجه پس از جراحی بینی به توصیه های جراح خود عمل کنید و ماساژ بینی بعد از جراحی بینی را با توجه به نظر جراح خود انجام دهید.

ماساژ بعد از جراحی بینی

مزایای ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

 • ماساژ بینی می تواند برجستگی های خفیف را از بیرد
 • این نوع ماساژ می تواند ورم بینی بعد از عمل را کاهش دهد
 • شکل مناسبی در بینی ایجاد شود
مزایای ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

توصیه های مربوط به ماساژ بینی

در هنگام ماساژ بینی بعد از جراحی بینی دقت کنید چرا که ممکن است با فشار زیاد به بینی خود آسیب رسانده و موجب کجی بینی شوید ، از طرفی با توجه به این که در ماه های اولیه ساختمان بینی بسیار حساس می باشد باید با مراقبت بیشتری این نوع ماساژ را انجام دهید.

مراقبت های پس از جراحی زیبایی بینی برای بینی بسیار مهم است، زیرا بینی یکی از حساس ترین اجزای بدن می باشد. با توجه به این وضعیت پیش رو، اگر دکتر شما به شما ماساژ بینی بعد از جراحی زیبایی بینی توصیه کرده است ، مراحل و روش های آن را از جراح خود بپرسید.

دکتر صوفی زاده در تمامی مراحل عمل گام به گام در خدمت بیماران می باشد و روش های ماساژ بینی بعد از جراحی بینی را به دقت و با توجه به نیاز های هر بیمار آموزش می دهد.

توصیه های مربوط به ماساژ بینی

چگونگی ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

چگونگی ماساژ بینی بعد از جراحی بینی با توجه به توصیه های جراح شما انجام می شود. بهترین زمان برای انجام ماساژ بینی بعد از برداشتن کچ بینی می باشد و در مرحله ای می باشد که بر روی بینی چسب زده می شود. شما می توانید هنگام برداشتن چسب بینی با توجه به توصیه های جراحتان ماساژ بینی را انجام دهید. بعد از برداشتن چسب بینی ، بینی خود را با پنبه آغشته به الکل تمیز کنید طریقه تمیز کردن به این شکل از پایین به بالا می باشد تا چربی موجود در سطح بینی از بین برود.

چگونگی ماساژ بینی بعد از جراحی بینی

 

سپس ماساژ بینی را با توجه به توصیه های جراحتان انجام دهید. دقت کنید که اگر طریقه ماساژ بینی با توجه به تجویز جراحتان فشار آوردن به بینی می باشد سعی کنید این فشار به طور مساوی از چپ و راست باشد. در ویدیو زیر می توانید  ماساژ بینی بعد از جراحی بینی یکی از بیماران دکتر صوفی زاده را مشاهده کنید و همچنین مراحل چسب زدن به بینی را نیز یاد بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

دیدگاه ها

 1. زهرا

  سلام دوستای خوبم .
  من از عمل بینیم بسیار راضی ام اما شما باید به توصیه های دکترتون توجه کنین من خودم به شخصه بعد از عملم به طور مدام و طبق دستور دکتر بینیم رو ماساژ میدادم چون ماساژ بینی بعد از جراحی بینی روی زیبایتون تاثیر گذاره.

  پاسخ
 2. حامد

  سلام دوستان
  به نظر شما نحوه ماساژ بینی بعد از جراحی بینی چقدر میتونه به زیباییش کمک کنه؟

  پاسخ
 3. آتوسا

  سلام من سه روز عمل کردم و بینی ام به شدت ورم داره…سربینی ام خیلی بالاست با ماساژ ممکنه که بیاد پایینتر؟

  پاسخ

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید