جراحی بینی عروسکی

بسیاری از بیمارانی که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند خواهان مدل بینی عروسکی یا فانتزی می باشند. این دست از افراد از مشکلات جراحی بینی عروسکی آگاه نیستد و می خواهند بینی بسیار کوچکی داشته باشند. همان طور که از نام این مدل بینی مشخص است، بینی عروسکی مخصوص عروسک می باشد و ما انسان ها باید بینی مخصوص به خود را داشته باشیم. در نتیجه داشتن بینی بسیار کوچک و سربالا در انسان ها مناسب نمی باشد. خوشبختانه با گذشت زمان و افزایش آگاهی افراد تقاضای جراحی بینی عروسکی کم شده شده است و افراد به دنبال  بینی طبیعی عمل شده می باشند ولی با این وجود هنوز هم بعضی از افراد به دنبال جراحی بینی عروسکی می باشند. در ادامه با مشکلات جراحی بینی عروسکی آشنا می شویم و می توانید گفته های دکتر صوفی زاده را در مورد این عمل در قالب ویدیو مشاهده کنید.

جراحی بینی عروسکی یا جراحی بینی فانتزی یکی از مدل های متداول بینی در میان خانمها می باشد .در این مدل از جراحی بینی، سایز بینی مقداری بیش از حد نرمال کوچک می شود و همین مورد موجب عروسکی شدن شکل ظاهری بینی می شود .

ویدیو جراحی بینی عروسکی فانتری

 

ویژگی جراحی بینی عروسکی

همان طور که میدانید بینی عروسکی بسیار کوچک می باشد و دارای ارتفاع کم و سربالا است. در این نوع بینی نوک بینی به سمت بالا می باشد و قوس پشت بینی بسیار بیشتر از بینی های معمولی است. همچنین فاصله بین بینی و لب نیز زیاد می باشد.به منظور جراحی بینی عروسکی باید ساختار بینی به گونه ای باشد که ایجاد ویژگی های بینی عروسکی و فانتزی امکان پذیر باشد.

ویژگی جراحی بینی عروسکی

نکاتی در مورد جراحی بینی عروسکی یا فانتزی

در جراحی بینی عروسکی بیمار نباید توقع کوچک شدن بیش از حد بینی را داشته باشد، زیرا کوچک شدن بیش از اندازه بینی موجب اختلال در عملکرد بینی می شود.

مدت زمان جراحی بینی عروسکی تقریبا 1 الی 2 ساعت است و بهترین جراح بینی عروسکی طبق تجربه و مهارت خود یکی از شیوه های جراحی بینی باز یا بسته را انجام می دهد.

کسانی که اجزاء  صورتشان کوچک است، نتیجه جراحی بینی عروسکی مناسب تر و بهتر می شود.

افرادی که تمایل به جراحی بینی عروسکی دارند، در حالت عادی باید بینی آنها از استخوان سفت و پوست نازک برخوردار باشد.

کسانی که بینی آنها گوشتی می باشد گزینه خوبی به منظور جراحی بينی عروسکی نمی باشند.

اشخاصی که تمایل به جراحی بینی عروسکی دارند باید بر اساس نوع پوست و ساختمان بینی شان، توقع واقع بینانه ای از نتیجه آن داشته باشند.

biniarosaki

مواردی که جراح در مدل بینی عروسکی باید به آن توجه کند:

بهترین جراح بینی باید فاصله میان لب بالا و بینی را حفظ کند تا بینی شکل خوکی نشود.

سایز بینی نباید بیش از حد کوچک باشد زیرا موجب اختلال در تنفس شخص می شود.

جراح بینی باید به متناسب بودن بخش های مختلف صورت دقت کند زیرا بینی در مرکز صورت قرار دارد و نقش تاثیرگذاری در زیبایی دارد.

تفاوت بینی طبیعی و بینی عروسکی

از بااهمیت ترین تفاوت های بینی طبیعی و بینی عروسکی فاصله میان بینی و لب بالا است.

در فرم بینی طبیعی زاویه میان بینی و لب تقریبا 90 درجه است اما در مدل بینی عروسکی این زاویه تقریبا 105 درجه می باشد.

biniarosaki3

شرایط  جراحی بینی عروسکی

افرادی که برای جراحی بینی عروسکی نزد دکتر صوفی زاده مراجعه می کنند، از لحاظ گوناگون بررسی می شوند. به طور مثال در این نوع جراحی بینی، جنسیت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. به طور مثال داشتن بینی کوچک و عروسکی برای مردان اصلا زیبا نمی باشد و تناسب صورت را بر هم می زند.

شرایط جراحی بینی عروسکی

جنسیت ، قد ، ویژگی های ساختاری بینی و اندازه و ابعاد صورت در داشتن شرایط جراحی بینی عروسکی بسیار موثر است. به طور مثال اگر ابعاد صورت شخص بزرگ باشد داشتن بینی کوچک اصلا مناسب نمی باشد. در ادامه می توانید گفته های دکتر صوفی زاده در مورد جراحی بینی عروسکی ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید