مصرف قرص لاغری بعد از عمل بینی

امروزه داشتن تناسب اندام یکی از مهمترین دغدغه های فردی به حساب می آید و هرکس برای رسیدن به آن راه های مختلفی را امتحان میکند و روش خاصی را پیش میگیرد. در این میان افراد گاها ترغیب میشوند تا برای رسیدن به اندام ایده آل از قرص های لاغری استفاده کنند. استفاده از قرص های لاغری یا همان قرص های چربی سوز یکی از راهکارهای کاهش وزن به حساب می آیند ولی همچنان رعایت رژیم غذایی سالم بهترین راه کاهش وزن است که همراه با یک برنامه ی ورزشی اصولی میتواند تا حدود بسیار زیادی تناسب اندام دلخواهتان را برای شما به ارمغان بیاورد. داروی لاغری ممکن است سبب کاهش وزن باشد ولی بدون شک تمام داروها و قرص های شیمیایی عوارض منحصر به فرد خود را دارند که حتی در صورت لاغر شدن فرد با عوارض استفاده از این داروها رو به رو خواهد شد. در این مقاله قصد داریم به عوارض و احتیاطات قابل رعایت مصرف قرص لاغری بعد از عمل بینی اشاره کنیم.

آیا مصرف قرص لاغری تاثیری بر بینی دارد؟

از آنجاییکه بینی در بخش کانونی صورت قرار گرفته است هرگونه تغییر در آن باعث تغییر در چهره خواهد بود. بنابراین انجام عمل زیبایی باعث زیبایی بیشتر صورت در فرد میشود. در این میان برخی افراد ممکن است برایشان این سوال پیش بیاید که آیا مصرف  قرص لاغری بعد از عمل بینی تاثیری در نتیجه ی عمل دارد؟ ولی باید بگوییم هنوز هیچ مدرک علمی دال بر تاثیر مصرف قرص لاغری بر بینی بعد از عمل وجود ندارد. ولی همانطورمیدانید بینی از استخوان و پوست و غضروف تشکیل شده است بنابراین کاهش یا افزایش وزن نمیتواند به طور مستقیم بر کوچک یا بزرگ شدن بینی تاثیر بگذارد. اما ممکن است مثلا با چاق شدن صورت بینی کوچکتر به نظر برسد یا با لاغر شدن بینی بزرگتر از اندازه ی واقعی دیده شود.

مصرف قرص لاغری

وزن مناسب هنگام عمل جراحی بینی

باید به این نکته اشراف داشته باشید که چاق یا لاغر بودن و به طور کلی مقیاس وزن، هیچ تاثیری بر عمل جراحی بینی فرد ندارد. ولی معمولا افرادی که از اضافه وزن شدید برخوردارند همزمان دچار فشار خون بالا و دیابت یا تنگی نفس نیز هستند که این باعث میشود مشکلاتی بعد از عمل جراحی برای آن ها بوجود بیاید. این مورد درباره ی لاغری بیش از حد نیز تاثیر گذار است و ادر صورت ابتلا به ضعف جسمانی یا کاهش فشار خون میتواند مشکلاتی را در پی داشته باشد. بنابراین در حالت کلی وزن تاثیری بر جراحی بینی ندارد و داشتن یک BMI سالم میتواند فرد را برای انجام عمل جراحی بینی کاندیدای مناسبی کند.

عوارض مصرف قرص لاغری

 •  استرس
 • بیخوابی
 • افزایش فشار
 • وخامت حال روحی
 • کم آبی بدن
 • کاهش اشتها با ایجاد اختلال در سیگنال ها
 • مسدود کننده ی جربی
 • افزایش متابولیسم

خطراتی که با مصرف قرص لاغری بعد از عمل بینی ممکن است بروز کند

 1. افزایش ضربان قلب
 2. سبب افزایش فشار خون با افزایش چربی سوزی
 3. مشکلات ریوی
قرص لاغری

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید