جراحی زیبایی بینی کج یا رینوپلاستی کج

بسیاری از افراد علاوه بر شکل نامناسب بینی(وجود قوز و یا افتادگی بینی )دارای ظاهری کج در بینی خود می باشند که در اصطلاح نیازمند جراحی زیبایی بینی کج میباشند. این کجی بینی در مواقعی ناشی از انحراف بینی و در بعضی از مواقع به دلیل شکستگی بینی می باشد. جراحی زیبایی بینی کج شکل متقارن در بینی ایجاد می کند.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

گالری بینی کچتصویر نیم رخ جراحی بینی کجنمونه کار جراحی بینی کج

جراحی زیبایی بینی کج

جراحی زیبایی بینی کج برای افرادی مناسب می باشد که در شکل ظاهری بینی خود تقارن ندارند. یعنی رشد اسکلت صورت در این مراجعه کنندگان کاملا قرینه نیست.

اصلاح بینی کج از موارد مشکل جراحی رینوپلاستی است و جراحی زیبایی بینی کج یکی از سخت ترین نوع جراحی می باشد. خصوصا اگر پوست بینی ضخیم هم باشد شرایط عمل سخت تر می شود. دکتر محمد صوفی زاده با تجربه بیش از 28 سال در کار طبابت موفق به کسب تجارب فراوانی در زمینه ی جراحی زیبای بینی گردیده است و توانسته است انواع دسته بندی بینی را با مهارت بالا جراحی کند.

در نظر شخصی دکتر صوفی زاده هر جراحی قادر به جراحی  کجی بینی و اصلاح آن نمی باشد. در این موارد جراح باید تجربه بسیار و درک دقیق ازعلم  فیزیولوژی و آناتومی بینی داشته باشد که  تکنیک های ویژه ای را می طلبد.

تصویر زیر نمونه ای از جراحی زیبایی بینی کج می باشد.

روش جراحی زیبایی بینی کج

روش جراحی زیبایی بینی کج هم  مانند دیگر عمل های بینی به دو روش باز و بسته صورت می گیرد. در این جراحی پزشک باید به طور دقیق نسبت به ویژگی های بینی بیمار آگاه باشد تا در کنار اصلاح بینی کج بتواند مشکلات دیگر بینی را نیز اصلاح کند. درمان این نوع بینی ها معمولا سخت و زمان بر می باشد خصوصا اگر پوست بینی بیمار کلفت باشد کار جراح سخت تر می شود. جراحی زیبایی بینی کج اگر توسط جراح مجربی انجام شود می تواند نتایج رضایت بخشی داشته باشد.

تصویر زیر نمونه کاری دکتر صوفی زاده برای اصلاح بینی کج می باشد. همان طور که می بینید در این تصویر اقتادگی بینی به همراه کجی بینی رفع شده است و جلوه ای زیبا در بینی ایجاد شده است. برای مشاهده سایر نمونه کارهای جراحی زیبایی بینی کج می توانید به گالری تصاویر مراجعه کنید.

نمونه بینی کج نمونه جراحی بینی کج

میزان موفقیت پس از جراحی زیبایی بینی کج

افرادی که جراحی زیبایی بینی کج انجام می دهند بیشتر  نگران این هستند که کجی بینی آن ها از بین نرود و یا بعد از عمل نیاز به عمل ثانویه داشته باشند. پاسخ به این صورت است که موفقیت پس از جراحی بینی کج به میزان خیلی زیادی به جراح بستگی دارد که تا چه حد مهارت داشته باشد. اگر عمل به درستی انجام شود و بیمار نیز مراقبت های بعد از عمل را به درستی اجرا کند.پس از این نوع جراحی، کجی بینی به راحتی برطرف می شود.

در مواقعی که کجی بینی بیمار بسیار می باشد که در جراحی بینی اولیه تا حدودی قابل اصلاح می باشد. دکتر صوفی زاده یکی از بهترین جراحان بینی ایران می باشد که در جراحی زیبایی بینی کج مهارت ویژه ای دارد. تصویر زیر نمونه ای از عمل بینی کج دکتر صوفی زاده می باشد.

نمونه بینی کج دکتر صوفی زاده نمونه عمل بینی کج دکتر صوفی زادهنمونه بینی کج

 

ویژگی بینی کج

  • دارای انحراف
  • نامتقارن بودن
  • وجود مشکلات تنفسی
  • گرفتگی بینی
  • عدم تعادل در ظاهر فرد
  • جراحی زیبایی بینی کج

هزینه این نوع جراحی بیشتر از جراحی بینی معمولی می باشد. پزشک جراح باید با دقت جراحی را انجام دهد تا جراحی کجی بینی نتیجه ی رضایت بخشی داشته باشد. حالا اگر بیمار علاوه بر کجی دارای بینی گوشتی یا استخوانی هم باشد هزینه و مدت جراحی افزایش می یابد. البته دکتر صوفی زاده در تلاش است با تشخیص درست و دقت بسیار بالا و بررسی درست تصاویر رادیولوژی هزینه های بیمار را تا حد امکان کاهش دهد .

در تصویر زیر جراحی زیبایی اصلاح بینی کج بر روی بیمار انجام شده است. کجی بینی رفع شده است و با توجه به معیارهای بیمار، ایرادات بینی اصلاح شده است. شما می توانید با مراجعه به بخش گالری نمونه کارهای قبل و بعد عمل جراحی زیبایی بینی گوشتی و کج را مشاهده کنید.


سوالات بیماران درمورد جراحی بینی کج

  • نوع بینی من چه بینی است؟

نوع بینی بر اساس جنس پوست افراد ، نسبت بخش غضروفی به استخوانی، جنس و توان غضروف به سه نوع بینی معمولی، بینی استخوانی و بینی گوشتی دسته بندی می شود که پس از مشاوره اولیه این تشخیص توسط جراح انجام خواهد شد.ولی هر سه دسته میتوانند دچار کجی بینی هم باشند که این اتفاق شرایط عمل را سخت ترمی کند. به طور مثال جراحی زیبایی بینی گوشتی که دارای انحراف می باشد سخت تر از جراحی بینی معمولی است و جراحی زیبایی بینی استخوانی نیز آسان تر از جراحی زیبایی گوشتی می باشد.

  • پس از چه مدت می توانم برای جراحی بینی مجدد اقدام کرد؟

نتایج حاصل از جراحی بینی معمولا یکسال بعد به طور کامل مشخص میشود پس حداقل زمان بین دو عمل باید یک سال باشد.

  •  کجی بینی تا چه حدی قابل اصلاح است ؟

انحراف بینی بستگی زیادی به فرم بینی ، ضخامت پوست و موارد دیگر دارد. البته دکتر صوفی زاده در تلاش است جراحی بینی کج را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.که رضایت بیمار را نیز در پی داشته باشد

  • آیا بعد از جراحی زیبایی بینی کج مشکلی هم بوجود می آید؟

پس از جراحی اصلاح بینی کج مشکل تنفسی شما برطرف خواهد شده و به راحتی می توانید نفس بکشید. البته انجام این جراحی نیز مانند سایر جراحی ها به تخصص و مهارت جراح بستگی دارد.


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید