جراحی زیبایی صورت یا انواع جراحی صورت

یکی از متداولل ترین انواع جراحی زیبایی، جراحی بینی می باشد که می تواند با بعضی از جراحی های دیگر ترکیب شود. انواع جراحی زیبایی صورت امروزه از متداول ترین جراحی های زیبایی صورت می باشد که موجب می شود ظاهر زیبایی در چهره ایجاد شود. جراحی زیبایی صورت موجب می شود ظاهر مناسبی در چهره ایجاد شود . این نوع جراحی صورت موجب ایجاد تغییر در بینی، گونه، پلک، چانه و.... می شود و با افزایش زیبایی شما اعتماد به نفستان را افزایش دهد.

جراحی زیبایی صورت

برای یک انسان نرمال در تمام تاریخ غلبه بر کهولت سن و زیبا ماندن در دوران میانسالی و  پیری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است با گذر زمان وافزایش سن، به مرور تحت تاثیر عواملی مانند شل شدن بافت های نگهدارنده پوست وعضلات و همچنین قوه جاذبه زمین و نور خورشید و فرسایش پوست، چربی ها وسایر عوامل مخرب صورت هر شخص دچار افتادگی می شود. خوشبختانه امروزه انواع جراحی زیبایی صورت موجب رفع نواقص پیری و کند شدن روند پیری می شوند.

در زمان کنونی تمام عوامل پیر کننده چهره تشدید یافته اند در نتیجه این تغییرات چروک های عمیق در پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و خط اخم حاصل می شود و با افت چربی ناحیه گونه شکل کلی صورت دستخوش تغییراتی متناسب به شدت عوامل ذکر شده می شود. همچنین گوشه لب ها آویزان شده و خطوط مشخص ناحیه فک و گونه کاملا محو می شوند.

جراحی زیبایی صورت

متخصص جراحی زیبایی  صورت

دکتر صوفی زاده متخصص جراحی زیبایی  صورت می باشند و  لقب یکی از بهترین جراحان کشور را کسب کرده است. ایشان در زمینه انواع جراحی های از جمله  جراحی بینی ، صورت ، گوش و…. تخصص دارند. ایشان با تجربه و تخصص بالا یکی از بهترین های جراحی زیبایی صورت می باشند و با مشاوره با بیماران سعی بر این دارند بهترین و زیبا ترین نتیجه را ارائه دهد. انجام جراحی های بسیار و موفقیت در این زمینه حاکی از تخصص بالای ایشان در زمینه انواع جراحی زیبایی صورت می باشد.

متخصص جراحی زیبایی صورت

 

جراحی زیبایی صورت در ناحیه بینی

یکی از متداول ترین انواع جراحی زیبایی صورت در ناحیه بینی انجام می شود و باتغییرات در بینی موجب می شود ساختار بینی اصلاح شودو ایجاد تغییراتی از جمله کوچک کردن بینی ، فرم دهی به بینی، برداشتن قور بینی و ….. از جمله اعمالی است که در در جراحی زیبایی صورت در ناحیه بینی انجام می شود.

جراحی زیبایی صورت در ناحیه پلک

پلک ها یکی از اجزای کلیدی چهره می باشند که بسیار در زیبایی چهره و پلک تاثیر گذارند. جراحی زیبایی صورت در ناحیه پلک موجب می شود افتادگی و چین و چروک پلک در مان شود علاوه بر این این نوع جراحی زیبایی موجب می شود پف پلک های بالا و پایین بر طرف شود. این نوع جراحی به بلفاروپلاستی  معروف است ودر ناحیه پلک بالا و پایین انجام می شود.

جراحی زیبایی صورت در ناحیه پلک

جراحی زیبایی صورت در ناحیه گونه

یکی از جراحی های زیبایی صورت  در ناحیه گونه می باشد. متداول ترین جراحی زیبایی صورت جراحی پروتز گونه می باشد که در راستای حجم دهی به گونه انجام می شود. پروتز های انواع مختلفی دارند و با توجه به نیاز های بیمار در ناحیه گونه قرار می گیرد.  پس از جراحی زیبایی گونه بیمار باید مراقبت های لازم را اجرا کند تا دوران بهبودی با موفقیت طی شود.

جراحی زیبایی صورت در ناحیه گونه

جراحی زیبایی صورت در ناحیه گوش

وجود گوش های برجسته و با زاویه های نا مناسب موجب برهم خوردن چهره می شود. از این رو جراحی گوش یکی از متداول ترین نوع جراحی ها می باشد. این نوع جراحی می تواند در کودکان نیز انجام شود و ظاهر گوش ها را اصلاح کند.

جراحی زیبایی صورت در ناحیه گوش

پروتز چانه و جراحی فک - بهترین جراح چانه

جراحی زیبایی چانه یکی از جراحی هایی زیبایی می باشد که تاثیر فوق العاده ای در زیبایی چهره و چانه دارد. معمولا افرادی که چانه های بزرگ و یا کوچک دارند علاوه بر شکل نا مناسب در ناحیه فک در جویدن غذا و صحبت کردن نیز دارای مشکل می باشند. جراحی زیبایی چانه به راحتی روی ناحیه چانه انجام می شود و شکل مناسبی در ناحیه چانه ایجاد می کند.
افرادی که برای جراحی کوچک کردن چانه یا جلو اوردن آن به جراحان زیبایی مراجعه می کنند معمولا پس از جراحی زیبایی چانه رضایت بسیاری از این نوع جراحی دارند و ظاهری متفاوت تر و زیبایی خواهند داشت.
ادامه مطلب

بهترین جراح و دکتر پروتز دائمی گونه-پروتز صورت جراحی زیبایی گونه

جراحی زیبایی گونه معولا با روش های پروتزی و یا روش های بدون جراحی و فیلری انجام می شود . شکل گونه حاصل از شکل استخوان گونه، بافت نرم و چربی آن است که اینها اکثرا جنبه مادرزادی و موروثی دارند. البته در برخی افراد در اثر صدمات صورت و تصادفات در این منطقه دچار شکستگی استخوان گونه و تحلیل بافت نرم آن می شود. برای برجسته کردن گونه راههای مختلفی وجود دارد که پس از مشاوره بیمار با جراح و تشخیص اینکه مشکل اصلی در کدام قسمت قرار دارد، می توان اقدام به جراحی گونه نمود.
ادامه مطلب

تزریق چربی لب - نمونه تزریق ژل لب

از جمله شیوه های جدید حجم دهی به چهره و جوانسازی پوست، تزریق چربی یا ژل لب می باشد. برخورداری از لب های برجسته و حالت دار از جمله ویژگی های آشکار زیبایی چهره می باشد. لازم به ذکر است فاصله میان لب و بینی باید با تمام چهره تناسب داشته باشد. به صورتی که از قسمت زیر بینی تا چانه را به سه قسمت تقسیم می کنند که این قسمت باید یک سوم آن را در بر گیرد. در صورتی که این معیارها موجود نباشد و در ساختمان چانه رعایت نگردیده باشد می توان به کمک فیلرها، جراحی های مختلف و یا پروتزهای گوناگون و تزریق ژل لب به این مورد دست یافت.
ادامه مطلب

جراحی زیبایی لیفت

جراحی زیبایی لیفت یکی از راهکار های افزایش زیبایی می باشد که تاثیر بسزایی در جوانسازی چهره دارد. در زمان کنونی تمام عوامل پیر کننده چهره تشدید یافته اند در نتیجه این تغییرات چروک های عمیق در پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و خط اخم حاصل می شود و با افت چربی ناحیه گونه شکل کلی صورت دستخوش تغییراتی متناسب به شدت عوامل ذکر شده می شود. همچنین گوشه لب ها آویزان شده و خطوط مشخص ناحیه فک و گونه کاملا محو می شوند. خوشبختانه با روش های نوین جراحی پلاستیک با عنوان هایی از جمله جراحی زیبایی لیفت صورت به راحتی چین و چروک های صورت اصلاح می شود و ظاهری مناسب در چهره ایجاد می شود.
ادامه مطلب

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت یکی از کم عوارض ترین و بهترین روش های زیبایی و حجم دهی به نواحی صورت است که تاثیر شگفت انگیزی برروی زیبایی فرد دارد.
معمولا بر اثر بالا رفتن سن و در بعضی از موارد به علت ساختار استخوان بندی چهره نواحی از صورت دچار فرورفتگی می شوند. خوشبختانه دانش بشری به حدی رسیده است که با تزریق چربی می توانید نواحی از صورت را اصلاح نمود و ظاهر زیبایی با تزریق چربی صورت بدست آورد.
ادامه مطلب

سینوس و سینوزیت

التهاب سینوس و سینوزیت یکی از مشکلات شایع می باشد که با التهاب و وجود عفونت در سینوس ها بیمار را با مشکلاتی مواجه می کند. روش های مختلفی برای درمان سینوس و سینوزیت وجود دارد که در مرحله های ابتدایی مصرف دارو در مراحل پیشرفته جراحی سینوزیت می باشد. بهتر است در مرحله های ابتدایی در مان سینوس و سینوزیت را انجام دهید تا به عوارض حاد سینوزیت دچار نشوید.
ادامه مطلب
Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید