جراحی زیبایی لیفت یا لیفت صورت و پیشانی

جراحی زیبایی لیفت یکی از راهکار های افزایش زیبایی می باشد که تاثیر بسزایی در جوانسازی چهره دارد. در زمان کنونی تمام عوامل پیر کننده چهره تشدید یافته اند در نتیجه این تغییرات چروک های عمیق در پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و خط اخم حاصل می شود و با افت چربی ناحیه گونه شکل کلی صورت دستخوش تغییراتی متناسب به شدت عوامل ذکر شده می شود. همچنین گوشه لب ها آویزان شده و خطوط مشخص ناحیه فک و گونه کاملا محو می شوند. خوشبختانه با روش های نوین جراحی پلاستیک با عنوان هایی از جمله جراحی زیبایی لیفت صورت به راحتی چین و چروک های صورت اصلاح می شود و ظاهری مناسب در چهره ایجاد می شود.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

جراحی زیبایی لیفت

برای یک انسان نرمال در تمام تاریخ غلبه بر کهولت سن و زیبا ماندن در دوران میانسالی و  پیری از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده است با گذر زمان وافزایش سن، به مرور تحت تاثیر عواملی مانند شل شدن بافت های نگهدارنده پوست وعضلات و همچنین قوه جاذبه زمین و نور خورشید و فرسایش پوست، چربی ها وسایر عوامل مخرب صورت هر شخص دچار افتادگی می شود. یکی از جراحی زیبایی صورت جراحی زیبایی لیفت می باشد که با هدف جوانسازی صورت می گیرد.

در زمان کنونی تمام عوامل پیر کننده چهره تشدید یافته اند در نتیجه این تغییرات چروک های عمیق در پیشانی، خط خنده، اطراف چشم و خط اخم حاصل می شود و با افت چربی ناحیه گونه شکل کلی صورت دستخوش تغییراتی متناسب به شدت عوامل ذکر شده می شود. همچنین گوشه لب ها آویزان شده و خطوط مشخص ناحیه فک و گونه کاملا محو می شوند.

علم نیز امروزه راهکار های مناسب را برای مقابله با گذر عمر ارائه داده است که یکی از آنها انجام عمل لیفت صورت است که سن انجام جراحی زیبایی لیفت صورت بر حسب مورد و نحوه زندگی افراد متفاوت است اما زمان ارجح آن میانسالی و کهن سالی می باشد. دراین جراحی پس از بررسی های اولیه از نظر بیماریهای عمومی و مشاوره لازم با بیمار و تهیه فتوگراف های ضروری از چهره بیمار تصمیم برای جراحی گرفته می شود.

جراحی زیبایی لیفت

کاندید مناسب برای جراحی زیبایی لیفت

جراحی لیفت یکی از راه های موثر برای بهبود ظاهر و افزایش اعتماد به نفس می باشد این جراحی می تواند در ناحیه پیشانی، ابرو، پلک و صورت انجام شود و ظاهری مناسب در چهره شما ایجاد شود. به طور کلی اگر دارای شرایط زیر می باشید کاندید مناسب برای جراحی زیبایی لیفت می باشید.

  • ساختار کشسانی پوست : انعطاف پوست به طور کلی افرادی که دارای پوست انعطاف پذیر  و نرمی باشند کاندید مناسبی برای جراحی زیبایی لیفت می باشند. پوست باید به گونه ای باشد که خاصیت ارتجاعی مناسبی داشته باشد تا جراحی زیبایی لیفت به راحتی انجام شود.
  • ساختار استخوانی قوی : استحکام ساختمان اسکلتی زیر پوست نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد تا جراحی لیفت به راحتی انجام شود.
  • داشتن تفکر صحیح: نکته ای که اهمیت دار این است که در جراحی زیبایی لیفت مانند سایر جراحی ها داشتن تفکر صحیح و آگاهی کامل از نوع جراحی اهمیت دارد. بهتر است بیمار انتظارات منطقی از لیفت داشته باشد و آگاهی لازم را از این نوع جراحی کسب کرده باشد

کاندید مناسب برای جراحی زیبایی لیفت

جراحی زیبایی لیفت برای مردان

جراحی زیبایی لیفت بر خلاف باور های عموم تنها برای زنان نمی باشد. آرزوی جوانی و کند شدن روند پیری یکی از آرزو های دیرینه هر انسانی می باشد.  از بین رفتن نشانه های پیری و رسیدن به شادابی و طراوت چهره با جراحی زیبایی لیفت در مردان نیز انجام می شود. این نوع جراحی می تواند در ناحیه صورت ، پیشانی گردن و… در مردان انجام شود.

جراحی زیبایی لیفت برای مردان

هزینه جراحی زیبایی لیفت

بهترین راه برای براورد هزینه جراحی زیبایی لیفت مشاوره با جراح و براورد هزینه می باشد. در جلسه مشاوره جراح اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید با دید کلی در راستای جراحی گام بردارید. بسیار دیده شده است جراحان بسیاری به دلیل منطقه و محل جراحی هزینه متفاوتی را تقبل میکنند. دکتر صوفی زاده یکی از برترین جراحان زیبایی می باشد و در تلاش است بهترین نتیجه را برای بیمار خلق کند.

هزینه جراحی زیبایی لیفت

روش جراحی زیبایی  لیفت پیشانی و ابرو

روش جراحی زیبایی لیفت پیشانی و ابرومتفاوت می باشد و با توجه به تخصص و مهارت جراح روش های متفاوتی برای این نوع جراحی قابل اجرا می باشد.

  • روش کلاسیک: در این روش با ایجاد برش در ناحیه پوست سر از ناحیه بالای گوش تا گوش مقابل و با تکنیک خاص پوست اضافه برداشته خواهد شد و بافت های ناحیه پیشانی نیز مورد آزادسازی واقع شده و این کار باعث رفع چروک و لیفت ابرو و پیشانی می شود.

روش های دیگری هم وجود دارد که کمتر کاربرد دارند.

  • روش اندوسکوپیک: دراین روش با دادن برش های کوچک در ناحیه سر بادستگاه اندوسکوپی بافت های پیشانی آزاد شده و با بخیه های مخصوصی عمل لیفت انجام می شود. در این روش پوست اضافه برداشته نمی شود و لذا کاربرد آن در موارد خفیف افتادگی است . و در موارد افتادگی متوسط و شدید و چروک های عمیق کاربردی ندارد و روش مناسبی محسوب نمی شود

روش جراحی زیبایی لیفت پیشانی و ابرو

جراحی لیفت صورت

در جراحی لیفت صورت با برش از کنار گوش و در خط رویش مو و ادامه برش به ناحیه پشت گوش پوست و بافت زیر جلدی از روی عضلات صورت جدا شده و لایه ای از این بافت که با نام SMAS معروف است با برش یا بخیه های خاصی کشیده می شود ک با این کار عضلات زیر آن و چربی های صورت تحت کشش قرار می گیرند و سپس پوست اضافه در حد ضرورت برداشته خواهد شد. انجام جراحی زیبایی لیفت  نیازمند تجربه و دقت بالای جراح می باشد. زیرا در صورت عدم توجه کافی باعث آسیب عصب صورت می شود که باعث دفرمیتی های ثانوی و عوارض متعدد دیگر خواهد شد.

در مجموع عمل لیفت صورت توسط جراح با تجربه و حاذقی چون دکتر صوفی زاده عوارض بسیار ناچیزی دارد و رد یا اسکار ظریفی باقی می گذارد  که به سادگی قابل تشخیص نخواهد بود.

 


Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید