لیفت ابرو

لیفت به معنای کشش پوست نیست، با کشش نمی توان پوست را نگاه داشت چون پوست خاصیت ترمیم دارد و بعد از مدتی به حالت اولیه خود برمی گردد. جراحی لیفت ارتباط زیادی با پوست ندارد بلکه جراحی برروی عصب ها انجام میشود. برداشتن ابروهای فرد با جراحی و به اصطلاح «کشیدن پوست» در حال شایع شدن است و چون توسط افراد غیرمتخصص صورت می‌گیرد، اکیدا توصیه می‌شود قبل از انجام هر عمل زیبایی به پزشک متخصص مراجعه کنید. شما باید با بررسی ریسک، فواید و عوارض در رابطه با عمل جراحی لیفت ابرو تصمیم گیری کنید.و جراح پلاستیک به طور کامل خطرات همراه با عمل را به شما توضیح می دهند. پس از قطعیت تصمیم رضایت نامه ای شامل قبول کردن توضیحات کامل عمل جراحی، روش های جایگزین و عوارض احتمالی آن، را امضاء کنید.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید
یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید

لیفت ابرو

لیفت ابرو

عوارض لیفت

 • عوارض بی هوشی
 • لخته های خونی
 • عفونت در ناحیه ابرو
 • عدم تقارن صورت
 • تغییر در حس پوستی( خارش شدید)
 • جوش نخوردن محل زخم
 • تحریک و خشکی چشم در زیر ابرو
 • فلجی عضلات صورت و ابرو
 • خط رویش موی بالا رفته
 • تغییر رنگ پوستی و تورم اطراف ابرو
 • احتمال نیاز به جراحی تکمیلی

نکات مهم

 1. در مواردی اگر بیمارتنگی نفس، درد قفسه سینه و تپش قلب داشته باشد، بلافاصله تحت مراقبت پزشکی قرارمی گیرد و احتمال دارد نیاز به درمان طولانی ترو بستری شدن پیدا کند.
 2. پس از اتمام عمل احتمال دارد پیشانی بیمار را برچسب زده و سرش را به دلیل کاهش تورم و کبودی بانداژ ببندند.

به مرور زمان و با افزایش سن و پیری، پوست دچار شل شدگی شده و موجب افتادگی ابروها به سمت پایین و از دست رفتن زیبایی و قوس جوانی می شود. لیفت ابرو یک عمل غیرتهاجمی، بدون خطرات احتمالی و بدون نیاز به بستری شدن می باشد که در آن ابروها بالا کشیده می شود و چهره جوان تر به نظر می رسد.
اگر ابروهای شما دچار افتادگی شده یا اگر آمادگی لازم جهت انجام عمل‌های جراحی زیبایی را ندارید، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و بالا بردن ابرو برای شما بسیار مناسب است. برای این کار اگر انجام بالا بردن ابرو برای شما مناسب باشد، پزشکان متخصص به شما عمل کم‌تهاجمی و غیرجراحی لیفت ابرو یا بالا کشیدن پیشانی را پیشنهاد خواهند داد. این عمل با نتایج عالی و پر دوام همراه است.

نشانه های پیر شدن ابرو و پیشانی

تعدادی چین و چروک افقی در پیشانی

تعدادی چین و چروک عمودی میان ابروها

ابروهایی که حالت افتادگی پیدا کرده اند و موجب به وجود آمدن پوست اضافی روی پلک ها شده اند.

ابروهایی که صاف هستند یا به طرف پایین و بیرون شیب برداشته اند و قوس زیبا ندارند.

lifteabro33

لیفت غیرجراحی ابرو چیست؟

لیفت غیر جراحی ابرو یک جراحی زیبایی می باشد که در آن ابروهایی که دارای افتادگی می باشند به وسیله تزریق بوتاکس، تزریق ژل یا لیفت با نخ بالا کشیده می‌شوند. همچنین با این عمل عدم تقارن‌های جزئی ابروها هم رفع می گردد.

در لیفت ابرو با تزریق بوتاکس، به عضلات بالا نگه دارنده ابرو اجازه می‌دهد که آزادانه و بدون مانع کار خود را انجام دهند اما در عمل غیرجراحی تزریق ژل، حجم از دست رفته پوست بازگردانده می‌شود و بالا بردن با نخ هم به جابجایی ابروها و پیشانی کمک می‌رساند. البته با ترکیب تزریق ژل و بوتاکس نتایج بهتری از جوان سازی پیشانی حاصل می‌گردد.

برای انجام این عمل‌ها نیازی به بیهوشی نیست و فقط محل تحت درمان به وسیله کرم‌های بی‌حس کننده بی‌حس می‌گردند.

جراحی لیفت ابرو

انواع عمل های غیرجراحی لیفت ابرو

 • تزریق بوتاکس
  تزریق بوتاکس (پروتئین شل کننده طبیعی و خالص) موجب شل شدن موقتی عضلات می‌گردد. این روش در گروهی از عضلات که وظیفه پایین کشیدن ابروها را دارند، حاصل میگردد. با این امر عضلاتی که وظیفه بالاکشیدن ابرو را دارند، قادر می باشند آزادانه و بدون مانع این کار را انجام داده و ظاهری طبیعی به ابروها بدهند.
 • تزریق ژل
  با زیاد شدن سن، میزان اسید هیالورانیک که باعث افزایش حجم زیر پوست می شود، در بدن رو به کاهش می رود. ژل شامل موادی می باشد که موجب افزایش حجم و آب (هیدراسیون) زیر پوست می‌گردد.
  برای بالا کشیدن ابرو در عمل غیر جراحی تزریق ژل، از ژل‌های حاوی مواد بازگردانده حجم پوست بهره می برند که پوست را بالا کشیده و ابروها را در محل طبیعی و جوانی خود باز می‌گردانند.
 • لیفت با نخ
  در لیفت با نخ، از نخ‌های نازک PDO که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند استفاده می‌گردد. با این کار لیفت ظریفی در قسمت درمان پذیر انجام می‌گردد که موجب جوان‌تر دیدهشدن پوست آن ناحیه می‌شود. لیفت ابروها یک عمل جراحی زیبایی به شمار می آید که توسط آن ابروها بالا رفته و سبب می گردد چشم ها درشت تر شوند و همچنین منجر به باز شدن پوست های چروکیده و شل صورت می گردد و صاف می شود و در آخر چهره فرد بسیار جوان تر و شاداب تر می شود. لیفتینگ ابرو یا به تعبیری کشیدن ابرو یک عمل زیبایی پر طرفدار است که هر روزه افراد بیشتری را جذب می کند و اغلب برای رسیدن به نتایج بهتر و تاثیرات دراز مدت، همراه با عمل جراحی لیفت صورت و جراحی پلک صورت می گیرد. شایان ذکر است که عمل جراحی لیفت ابرو خود به تنهایی یک راه بسیار تاثیر گذاری محسوب می شود ، همچنین با استفاده از فنون نوین مثل بالا کشیدن ابرو با بوتاکس پیشانی یا توسط اندوسکوپی این عمل در زمان بسیار کوتاه و با حداقل درد انجام می شود و مدت زمان لازم جهت ریکاوری بعد از عمل به کمترین زمان ممکن می رسد.

افراد مناسب جهت انجام لیفت ابرو

انجام این عمل برای افرادی که ابروهای آنها در حال افتادن می باشد و یا افرادی که متقاضی انجام یک لیفت ظریف هستند می‌تواند ایده‌آل باشد. همچنین انجام این عمل برای افرادی که مایل به رفتن زیر تیغ جراحی نیستند یا شرایط مناسب برای انجام عمل‌های جراحی را ندارند نیز گزینه خوبی می باشد.

lifteabrooo2

لیفت ابرو با لیزر

لیفت ابرو به منظور برطرف کردن چین و چروک های ناراحت کننده و خطوطی که به دلیل بالا رفتن سن در پیشانی ایجاد می شود صورت می گیرد و موجب بهبود و بهتر شدن خط ابرو می شود . بکارگیری لیزر یک شیوه کمتر شناخته شده به منظور لیفت ابرو می باشد. در این شیوه خطر عکس العمل بدن به مواد وارد شده در پوست (روش تزریق ژل و بوتاکس) وجود ندارد ولی به علت ایجاد شکاف در مکان مورد نظر به منظور بهبود و برطرف شدن افتادگی ابرو و چین و چروک پیشانی، امکان به وجود آمدن زخم و عفونت وجود دارد.

مزایای لیفت ابرو

 • آرام و شاداب و جوان شدن پوست
 • سریع بودن این عمل
 • بدون درد بودن
 • عدم نیاز به بیهوشی

مواردی که به منظور لیفت ابرو باید به آن توجه کرد:

فقط یک جراح پلاستیک ماهر می تواند شما را به خواسته هایتان از جراحی زیبایی برساند

انتخاب شیوه مناسب به منظور لیفت ابرو در جهت کسب نتایج مطلوب، اهمیت زیادی دارد و در حالت کلی این جراحی به میزان زیادی به جراح وابسته است.

امکان دارد به جراحی زیبایی پلک به صورت همزمان احتیاج داشته باشید زیرا لیفت پیشانی و ابروها موجب برطرف شدن پف پلک و یا رفع چین و چروک پوست اطراف چشم نمی شود.

عوامل تاثیرگذار در انتخاب روش مناسب لیفت ابرو

جنس و سن بيمار

حالت و وضعيت ابروی بيمار

مقدار افتادگی پلک بيمار

وضعيت و مقدار چين و چروک های پيشانی

وضعيت موهای سر بیمار و اگر دچار طاسي سر می باشد ، وضعيت و میزان اين طاسی

توقعات بيمار از عمل جراحی

lifteabrooo6

مراقبت‌های قبل از درمان

این مراقبت ها را پزشک متخصص تعیین می کند اما در کل شما می بایست یک هفته قبل از عمل از مصرف داروهای ضدانعقاد خون، مقادیر زیاد ویتامین E، داروهای حاوی آسپیرین و ایبوپروفن جلوگیری کنید و همچنین باید از دو روز قبل از انجام عمل غیرجراحی لیفت ابرو از استعمال دخانیات دوری کنید.

مراقبت‌های پس از درمان

امکان دارد کبودی و تورم خفیفی در قسمت تحت درمان ایجاد گردد که با داروهای ضدتورم و ضدکبودی رفع می شود. به طور کلی مراقبت های به خصوصی بعد از عمل لیفت نخ وجود ندارد.

هزینه و قیمت لیفت ابرو

هزینه و قیمت لیفت ابرو و بالا کشیدن ابرو در میان افراد گوناگون بر اساس توقعات و خواسته های بیمار ، شیوه استفاده شده به منظور لیفت ابرو، دانش و مهارت پزشک ، حق الزحمه پزشک و منطقه جغرافیایی گوناگون می باشد.

lifteabroooo

چه کسانی باید عمل لیفت ابرو را انجام دهند؟

عمل زیبایی لیفت ابرو اغلب برای افرادی با سن بین ۴۰ تا ۶۰ سال که در پی روشی جهت رفع شیارها و چروک های عمیق بالای چشم و پیشانی خود هستند مناسب است . با این همه پرداخت هزینه تزریق بوتاکس این عمل برای کسانی که سن کمتری دارند و آثار پیری زودرس را در چهره شان نمایان شده است ، یک انتخاب بسیار خوبی است. عمل لیفت ابرو نتایج نقشش بسزایی در التیام حالت افتاده ابروها یا ابرو هایی با حالت اخم یا حالت خسته دارد، در ضمن نقش موثری در رفع خطوط افقی چین و چروک روی پیشانی و لیفتینگ پیشانی و شیار میان ابرو و بالای پلک و کشیدن ابرو دارد.

ایده آل ترین گزینه برای بالا بردن ابرو (لیفت ابرو) افرادی می باشند که در پی روشی برای رفع شیارها و چروک های عمقی بالای چشم و پیشانی خود می باشند و از نظر جسمانی در صحت کامل هستند. ولی اگر در صحت کامل نیستید ، به علت برخی علل پزشکی امکان دارد بالا کشیدن ابرو و یا لیفت پیشانی گزینه خوبی نباشد مثلا اگر از پوست کلوئیدی و زخم های کلوئیدی روی پوست خود برخوردارید. بهترین روش برای اینکه بدانید آیا می توانید جراحی بالا کشیدن ابرو (لیفت ابرو) را انجام دهید یا خیر ، این است که پزشک مراجعه کرده و پس از بررسی های لازم نتیجه را به شما اعلام کند.

Call to action

هماهنگی برای مشاوره و ویزیت حضوری

دکتر صوفی زاده اکنون با بیش از 24 سال کار جراحی در رشته گوش و حلق و بینی و تمرکز بر جراحی های زیبایی صورت و بینی از جراحان بسیار با سابقه و جزو بهترین جراحان بینی در کشور می باشند. دکتر صوفی زاده بیماران جراحی زیبایی خود را تا سالها بعد از عمل هم پیگیری می کند و همین امر باعث ارتقاء هر چه بیشتر تجارب ایشان شده است.

با شماره 88205845 021 تماس بگیرید یا از طریق فرم رزرو اقدام نمایید